Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kaphatok véleményt a blogomra?...

Kaphatok véleményt a blogomra? Asdiamonds. Blogspot.com

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek azonnal töröld ezt a blogot. Senki sem kíváncsi egy tini csaj sírásaira.
2014. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
háát ha tényleg folytatni akarod , akkor van mit még dolgozni rajta.. és szerintem elég idegesítő ez a sok T betűs név
2014. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem is hagyd. Ìrd be a naplódba, így bármelyik barátod elolvashatja, ez cska rád tartozik. Egyébként úgy írsz és olyan történteket írsz le, mint egy 12 éves. Hidd el, hogy az ilyen panaszkodással csak leégeted magad, és aki elolvassa másképp ítélhet, mint amilyen valójában vagy.
2014. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, nagyjából egyetértek az előttem szólókkal. Manapság már minden 12-14 éves csaj azt hiszi, hogy ha elkezd blogot írni a mindennapi hisztijeiről, azzal nagyon egyedivé és éretté válik, és desok rajongója lesz. Well... keress valami fórumot, ahol több ilyen van, mint te, és olvasgassátok egymásét... mást nem nagyon fog érdekelni ez soha.
2014. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem olvastam vegig, de nagyon felrevezeto.

Cime: I'm Vivi, aztan minden egyes szo magyarul van.

Hat, akit erdekli ilyen tema, az talan elolvassa.


Betuk fontjat es alakjat valtoztasd meg, nagyon nehez igy olvasni.

Annyira probaltam kiolvasni a betuket, hogy eszre se vettelek jobb oldalon.

2014. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit olyan érzésem van, hogy belelapoztál a Szent Johanna Gimibe és most te is megpróbálsz egy hasonló színvonalú, humoros és drámai történet írni.

Hát, engem ez sajnos nem köt le.

A helyesírásod rossz, a megfogalmazás is rossz, untat és bosszant.

Nyugodtan folytasd, de ne másokért, hanem magadért. Ha neked jó időtöltés a blogírás, csináld csak, de ne várd, hogy más ezt pozitívan tudja értékelni még.

2014. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem érdekfeszítő, és iszonyat bárgyú, bugyuta történetek/megfogalmazás. Bocs, de felnőtt fejjel ez nem köt le. Lehet, hogy egy 14-18 évesnek érdekfeszítő ettől függetlenül. Ha örömödet leled benne akkor viszont csináld.
2014. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!