Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az én esetemben normális,...

Az én esetemben normális, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Egész életemben zárkózott és érzékeny voltam.Igazán jó barátnőm utoljára 7-8 évesen volt.Azóta senki sem került hozzám közel, de igazából nem is akarok barátokat.Nincs nagyon olyan ember, aki oyan lenne mint én, meg persze én túl zárkózott vagyok ahhoz, hogy bárkinek is megnyíljak.Most úgy érzem, ilyen leszek egész életemben.Ez normális, vannak ilyen emberek?
2010. jan. 9. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen,én is ilyen vagyok. Csak tesóm az akire számíthatok,akivel meg tudom beszélni a dolgaimat. Mást (pl még apámat sem) nem engedek közel magamhoz,nem tudok senkiben sem megbízni.

Én is érzékeny típus vagyok, könnyen meg is bántódok.

2010. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nem vagyunk egyedül :) Leszünk barátok? :D
2010. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nekem senkim sincs, akivel beszélgethetnék.
2010. jan. 9. 18:02
 4/7 A kérdező kommentje:
de nem is akarok.
2010. jan. 9. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, magadra ismersz valamelyik leírásban?

[link]

2010. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az aranyszabály valahogy úgy szól ilyen esetekben, hogyha nem érzed úgy, hogy baj van, akkor nincs is. más szerint talán fura, vagy ez egy sz*r élet, másnak talán az is lenne. de ha te jól érzed magad és nem szorongsz, akkor nem kérdés, rendben van ez így. Ha pedig elkezdesz társra vágyni, először is ne szorongj.. és ne nyomazsd magad amiatt amilyen vagy etc.
2010. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam,de meglehet változni!De nagyon akarni kell,és időbe telik.20-21 éves voltam mikorra rendbe szedtem magamat.
2010. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!