Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak, fiatal nőnek hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak, fiatal nőnek hol és hogyan lehet találni normális társat, párt, ha úgy alakult önhibáján kívül, hogy nincsenek olyan barátai, akikkel eljárogathat valahová, ha többnyire otthon van, s egymagában nem szivesen megy sehová szórakozni?

Figyelt kérdés
Légyszives legyetek kultúráltak! Normális választ írj, ha már írsz, és nem beszólogatást vagy hasonlókat.
2011. okt. 25. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok tolakodó lenni, de én ilyen fiú vagyok, aki hasonló lányt keres. Erre Te meg írsz :)


Ha gondolod, privát :)

2011. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Kor?
2011. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
internet, munkahely?
2011. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
munkahely, sportlétesítmények, hobbidhoz kapcsolódó helyszínek és fórumok, bárhol ahol számodra szimpatikus emberekkel találkozhatsz.
2011. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eddig tökéletes, most már csak azt írd le hány éves vagy és hol laksz.
2011. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
32 vagyok, teljesen normális, érzékeny, s manapság már ritkaságnak számító értékekkel... ismerkedésre nem sok hagyományos, hétköznapi eséllyel, mivel munkanélküli vagyok és sajnos eü. problémákkal egy ideje orvosokhoz járogatok, de még nem tudják, mi a helyzet.
2011. okt. 25. 21:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Kelet-Pest megye
2011. okt. 25. 21:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor marad az internet.
2011. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"manapság már ritkaságnak számító értékekkel... " ezen az oldalon mindenki így van vele, és persze különleges is... Szerintem is járj el sportolni nézz ki programokat stb.
2011. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én szinte ugyan ez vagyok mint te(még a nemünk is stimmel)csak 25 vagyok.

Régi osztálytársakkal,volt munkatársakkal nem tudnál elmenni?

Az interneten való ismerkedést nem ajánlom,tesóm egyszer majdnem rosszul járt.És nagyon zsákbamacska.

2011. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!