Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindig ez lesz a sorsom, vagy...

Mindig ez lesz a sorsom, vagy egyszer majd minden megváltozhat, és értékelik, ha valaki becsületes?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy általános iskolában azért közösítettek ki, mert kövér voltam, csúfoltak.Lefogytam...most gimnazitsa vagyok, már két éve. Az első évben összebarátkoztam egy csajjal...de sajnos megszakadt a barátság, mivel ő nagyon megváltozott (úgy gondolom, ha ő tényleg ilyen, lehet jobb is így.) Mostanra viszont elég sz.r helyzetben vagyok. Az iskolában egész nap egyedül megyek órákra, senki nem szól hozzám, ha meg mégis, akkor úgy érzem, hogy csak sajnálatból, lenézően, amire meg nekem nincs szükségem. Amúgy is olyankor csak összegabalyodik a nyelvem. Nem igazán tudom, hogy mi lesz így...mert ezek szerint később a munkahelyen sem tudok majd beilleszkedni. Amúgy a mostani osztálytársaim többsége lány, így nem nehéz kitalálni, hogy klikkesedés jellemzi, ráadásul mindenki mindenkit kibeszél, ettől a kétszínűségtől pedig megőrülök...úgy érzem, ők mindenkit csak kivesézni tudnak. Hogy a francba bírjam így ki ezt a k.rva iskolát? És később mi lesz? Mindenki ilyen kétszínű? Mindenki mindig bántani fog mindenkit?
2012. jan. 3. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdéseidre a válasz:

[link]

2012. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak, ahol értékelik, de az nem a te korosztályod, és nem az a társaság. Pár év múlva jobb lesz.
2012. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd inkább a fiúk társaságát. :) Jó-jó ez valszeg hülye ötlet... :) Csak túl kell élni a gimis éveket és utána jobb lesz. A felnőtt élet szabadabb és több lehetőséget ad mindenre.
2012. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem igazán tudom, hogy mi lesz így...mert ezek szerint később a munkahelyen sem tudok majd beilleszkedni."


Nincs ilyen összefüggés.


"Amúgy a mostani osztálytársaim többsége lány"


Ha nagyon nagy többségük az, az valóban kellemetlen tud lenni.


"Hogy a francba bírjam így ki ezt a k.rva iskolát?"


Foglalkozz inkább a tanulással.


" És később mi lesz? Mindenki ilyen kétszínű?"


A középiskola nem a valóság, hanem egy nagyon elcseszett virtuális világ, és gyakran keményebb a valóságnál, ami az emberek viszonyát illeti. Ugyanez vonatkozik az általános iskolára és az óvodára is.

2012. jan. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!