Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az ha nem szeret...

Counter kérdése:

Miért van az ha nem szeret valaki könyvet olvasni vagy kocka akkor már egy büdös paraszt a társadalom szemében?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 17:15
1 2
 1/20 anonim válasza:
53%

Nemár akkor én is egy büdös paraszt vagyok?!

(Imádok olvasni, és kocka is vagyok) 16/L

2014. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
74%
Ja bocs félreolvastam a kérdést 1. voltam, mostanában eléggé nem tudok olvasni, na mindegy attól még kocka vagyok
2014. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Talán túl sokat ülsz a Counter Strike előtt...
2014. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Rossz körökben forogsz.
2014. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én mondjuk managpság azt látom, hogy egyáltalán nem menő olvasni. Persze attól én tolom megállíthatatlanul.
2014. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
rossz körökben forogsz?? ezt nem értem de a többi választ köszönöm de a véleményre vagyok kiváncsi hogy miért van ez h ha kocka vagy vagy nem szeretsz olvasni akk egy retek vagy.
2014. júl. 26. 18:51
 7/20 anonim válasza:
Szerintem úgy értette a 4., hogy olyan emberekkel vagy körülvéve, akik így gondolkodnak. Visszatérve a kérdésre, sok ember úgy gondolkodik, hogy "amit nem ismerek az csak szar lehet", vagy azt mondják valakire, hogy "biztosan egész nap csak a gép előtt gubbaszt egy büdös lyukban", miközben nem is ismerik az illetőt.
2014. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
kössz ez segitett
2014. júl. 27. 15:04
 9/20 anonim válasza:
Már ne is haragudj, de sok olvasással rengeteget művelődhet az ember. A kockaság pedig ha kimerül annyiban, hogy *anyázol Counter Strike-on, vagy hallgatod a 8 osztályos értelmiség rendkívülien elmélyült eszmecseréjét Teamspeak-en, akkor tényleg sokat tud ártani a viselkedéseddel és társadalomszemléleteddel kapcsolatban, ezáltal lesüllyedhetsz a társadalom szemében.
2014. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 gekkó130403 válasza:
Ilyet csak a begyepesedettek gondolnak szerintem. Tutira van olyan, amit te is szeretsz olvasni, legfeljebb nem a leggyakoribb típus, mint pl. regény. Ha van mellette színes életed, elégedett vagy magaddal és próbálsz helyesen cselekedni, akkor tutira nem vagy egy büdös paraszt. A kockaság meg kinek mit jelent...
2014. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!