Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Parádsasvárra utazunk pár nap...

Parádsasvárra utazunk pár nap múlva. Tudtok jó éttermet, programlehetőséget, látnivalót? Keresek én is, de hátha valami kimaradna, amit érdemes megnézni.

Figyelt kérdés
Parádsasvár környéke is érdekel.

2014. aug. 2. 14:30
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia! Mi Parádóhután szoktunk üdülni,én ajánlom nektek a Parádon található Kocsimúzeumot,szoktak lenni vásárok, vagy még tudok egy pár múzeumot, ha kell dobj meg egy üzenettel, úgy látom júliusban voltak a Palóc-napok is, ott is vannak érdekességek, ha az utóbbiakban szeretnél ellátogatni! Egyébként meg lehet látogatni Parádsasváron az üveggyárat.Strandokat (igaz, ez kiegészítésképpen) ajánlom a bükkszékit, amelyet nem régen újitottak fel, az egerszalókit, vagy akár még az abádszalókit is.. Bodonyban is található számos múzeum, de úgy gondolom, hogy ezek után már tényleg eleged lesz a múzeumőkból, és lehet, hogy még belőlem is. :D Van ott egy horgásztó is, bár fizetős.. Gyöngyösön van az Orczy-kastély, az Oxygen Adneralin park, Lillafüreden van egy erdei kisvasút, a Szent István barlang, bár ott elég hideg szokott lenni, vigyetek magatokkal melegebb cuccokat is! ;) Lillafüredi kastélyszálló, Hámori-tó, vagy nem tudom, hogy milyen messzire szeretnétek menni, de esetleg még a miskolci barlangfürdőt ajánlom, vagy az egri várat még.Egy kicsit sokra sikeredett, de azért remélem megkaptad a kérdésedre a választ, ha még kellenek jó helyek, akkor csak írj! :)
2014. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!