Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mecset és fejkendő Európában?...

Mecset és fejkendő Európában? Mekkora gondot jelent az Iszlám Európára nézve?

Figyelt kérdés

[link]


[link] 2014/05/07/sertodjunk-meg-mi-is/ !!!


Mekkora és miféle kihívást ró jelenleg az EU-ra és kontinensünkre és fog a jövőben az Iszlám terjeszkedése?


Szabad egyáltalán bármit is elhinni a dzsihádfigyelőnek?


vagy nincs is gond csak egy kisebbség nagyít fel egy jóformán nem is létező problémát?

Vagy van csak nem veszünk róla tudomást,nem ismerjük fel?

Esetleg latjuk,de nem illik róla beszélni, nem merjük vállalni a konfliktust?

Vagy gazdasági okai vannak a tűrésnek?

Itt-ott olvastam már előrejelzéseket, hogy kb mennyi muszlim lesz évtizedek múlva egyes országokban.

Ha nem hajlandóak alkalmazkodni akkor mi lesz?

Ismerősök által tudom, hogy egyes országokban a helyieknek már nagyon tele van a tökük a sok alkalmazkodni nem akaró, a rendszert kihasználó bevándorlóval és élükön a muszlimokkal.

Mi lesz ennek a vége?



2014. aug. 10. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A dédnagyanyám fejkendőben tolta, de nem volt muszlim.
2014. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Elözönlik és kiszaporodják a gazdagabb nyugati országok lakosait. Angliában, Németországban a nagyobb városokban saját negyedeik vannak, ahova európai emberként nem biztos, hogy be akarsz menni. Természetesen nyilvánvaló a probléma. A kultúrájukat ráerőszakolják a natív lakosokra, alkalmazkodni nem hajlandók.

Jól látod, nem merjük vállalni a konfliktust.

2014. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és simán el tudom képzelni, hogy egy-másfél évtized múlva majd alapul a Brit szigeteken egy egy Új-Pakisztán, vagy egy Kis-Törökország a németek nagy örömére.
2014. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

#3: Attól félek, hogy az EU országai egymást fogják blokkolni ezen tekintetből, és nem összefognak egymással. Értem ez alatt, hogy ha Anglia esetleg komolyabban fel akarna lépni a bevándorlók okozta egyre nagyobb problémák ellen, akkor Németország bojkottálná valami módon a fellépésüket, ahelyett, hogy felismerné, hogy Angliával összefogva ők is felléphetnének a náluk "élősködő" török nemzetiségek ellen. Cserébe viszont Anglia is bojkottálná már csakazértisből is Németország esetleges fellépését a török befolyás növekedése ellen. A bevándorló nemzetiségiek viszont halásznának a zavarosban, és így egyre nagyobb befolyára tennének szert Németországban, míg a az egyéb muszlimok meg Angliában.


Elég, ha a lakosság fele muszlim, már képesek lennének megszavazni olyan dolgokat, amelyeket egyébként esze ágában sem lenne az adott országnak bevezetni. Mondjuk járjon mindenki fejkendőben, és így már az összes angol nőnek is kötelező lenne fejkendőt viselni. Na itt már azért borulna a bili, ezért már nagyon komoly ellenállás alakulna ki az angolokat ismerve...


Én kíváncsi leszek, hoigy mi lesz ennek a vége. De gyanítom, hogy a muszlim befolyás sosem fogja legyűrni az angol dölyfösséget, azok úgysem hagynák szerintem a mentalitásukat ismerve. Ennek árán még akár az Európából való kiszakadásukat is el tudom képzelni, szerintem Anglia egy új amerikai állammá avanzsálna inkább. Nekik megvan erre a lehetőségük, és az USA csak örülne ennek, nagyon sok szempontból.


Véleményem szerint megjósolhatatlan, hogy mi fog történni, de az biztos, hogy az öreg kontinens óriási változások küszöbén áll az elkövetkezendő egy-két évszázad során.

2014. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező! A dzsihádfigyelő szerkesztője egy zsidó férfi (Zsélyi Benjámin).

Én őt nem tartom hitelesnek.

2014. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

Igen, és én is megnéztem az oldalt, hogy valóban muszlimellenes csinálta-e.?!

Hát elolvastam a muszlimokról szóló első mondatot(idézet:"A nők és fiatal lányok kizsákmányolása sajnos nem csak az iszlám kultúrára jellemző jelenség, mégis egyedül az iszlám jog szentesíti mindezt."), és persze kiderült, hogy igen. Több nem is kell ehhez, innentől fogva már egyértelmű, hogy hatalmas hülyeségekre, irreális baromságokra, teljes gőzzel megy a lejáratás. Egy muszlimellenes b###barát oldal, amit egy műveletlen, mocskos zsidó csinált (amit az előttem szóló "elütött"). Jóformán pedig akit lezsidóznak az már bunkót is jelent, ennyit erről. Többet nem beszélek, és olvassátok nyugodtan azt az igénytelen oldalt, irreális baromságokra és mondákra épül. De nem is írok tovább arról az oldalról, mindössze 540 műveletlen idióta likeolta, tovább nem vitatkozom.

2014. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
5 vagyok. Ugyanez a sz@rházi z.s.i.d.ó csinált előtte egy másik oldalt is, de azt még ennyien se nézték. Oda már kb 1-1,5 éve nem rakott ki semmit.
2014. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
39%

A muszlimokat nem szeretik ,mert zárt közösséget alkotnak az esetek többségében ,ami az őslakosoknak bántja a csőrét. Láttunk már vallásos zárt közösséget Európában ,ami konfliktust szült ? Láttunk. Úgy hívjuk őket ,hogy zsidók. Ők ma is sokszor bűnbakjai az adott társadalomnak.(Vonatkozzunk el most Izraeltől ,az más szitu)

Én egy vallásos magyar családból származom ,ennek ellenére egy török lányt szeretek. Ismerem a családját és egytől egyig a szívükbe zártak. Nem erőltetnek rám semmit. Nem esik szó vallásról ,ha csak én nem akarom. Ha a muszlim emberekből indulok ki ,akkor nem ártalmas az Iszlám Európára nézve.Annak az oldalnak pedig ne higgy ,mert egy olyan ember írja le azokat a hazugságokat ,akinek fogalma sincs se a vallásról ,se a kultúrájukról. Helyette olvass utána a vallásnak. Ebből csak akkor lesz bármi zűr ,ha mi Európaiak akarjuk. Csak akkor lesz gyűlölet ,ha mi kiáltjuk ki őket bűnösnek. A legalja természetesen meg van minden társadalomnak ,de hogy ítélek el egy teljes vallást csak azért,mert felvette néhány ostoba is?

A béke rajtunk múlik. MINDIG.

2014. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Most egyetlen egy török család alapján jelentesz ki dolgokat az egész muzulmán világról? Ez mennyivel jobb? Egyébként elég csak megnézni Londont. Az egyes városnegyedek magukért beszélnek.
2014. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
39%

Ismerek még rajtuk kívül muszlimokat. Eddig tapasztalatot róluk szerintem csak én írtam ,de ha nem vagy rá fogékony ,úgy sem tudom megváltoztatni a véleményed.

Arra kérlek azonban ,hogy ítéletet (ha muszáj) ,csak akkor mondj ,amikor megismersz valakit közülük és akkor is csak arra az emberre ,egyébként meg tartsd magadban. Ez így korrekt szerintem. És bocs ,ha felbosszantottalak.

2014. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!