Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz ha ennyire lelóg a kabát...

Gáz ha ennyire lelóg a kabát ujja? (lenn bővebben)

Figyelt kérdés
szóval vettünk egy kabátot ami méretben megfelelő viszont nem tudom...az ujjával nem igazán vagyok kibékülve, a másik kabátomnak ha leengedtem a kezem úgy a tenyeremközepéig ért az ujja viszont ennek ha leengedem akkor az ujjaimnak a fele látszik ki...gáz ez? zsebre dugva nem olyan feltűnő és lehet hogy csak nekem szokatlan a másikhoz képest de ennek hogy kell lennie helyesen?
2010. jan. 13. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy abszolut hülye kérdés. hogy lenne már gáz? ne azon aggódj már folyton hogy mások mit gondolnak. NEKED tetszik a kabát? és az ujja? szereted hordani? ha igen akkor ne foglalkozz már ilyen kicsinyes dolgokkal :)
2010. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!