Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a kabát? (Kérdésed...

Milyen ez a kabát? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

[link]

Bocsi a minőségért, de nem találtam másik képet róla.

Mennyit adnátok érte?


2011. okt. 24. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
nekem tetszik, bár én nem húznék fehér kabátot, mert ismerem magam..:D
2011. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

bocsi, de nekem nem tetszik, pláne azokkal a ronda nagy gombokkal.:S Én nem értem mi ez most...hatalmas gombok, csatok, meg masnik mindenen. Nekem egyáltalán nem jön be, ismétlem NEKEM:) attól másnak biztosan jól áll meg minden.

Amúgy maga a kabát, ha gombok nélkül lenne okés lenne, szépek a fehér kabátok, de nagyon kényesek, pláne ebben a taknyos időben:S


23N

2011. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Alapvetoen nem rossz, de nem az en izlesemnek valo, valahogy "tul sok", lenne egy-ket dolog, amit finomitanek rajta.

Peldaul a valltomes resz.

Az a masik dolog, hogy a feher szin miatt meg akkor sem praktikus, ha autoval jarsz (gyakran koszolom ossze magam amikor kiszallok, vagy epp a szorosan mellem parkolok autojat szoktam letakaritani a karommal, amikor probalom megkozeliteni a sajatomat).

Tomegkozlekedeshez meg teljesen alkalmatlan a feher szint, eleg, ha a kapaszkodo utan a kabatodhoz hozzaersz, de ezt biztosan te is tudod. En tul rovidnek is talalom.

2011. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat.


Itt egy kép a párjáról, csak ez barna.

[link]

Ez jobb valamivel?

2011. okt. 25. 13:33
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
nah, a barna már sokkal tutibb:)
2011. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is sokkal jobb, mint a feher. Ezen egyebkent a vall sem tunik derekszogunek.
2011. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Okés :) Akkor nagy valószínűséggel ezt veszem meg. A fehértől én is nagyon tartok, hogy hamar bekoszolódik. És szerintetek a gallérja nem néz ki hülyén a leopárdmintával?
2011. okt. 25. 14:59
 8/12 anonim ***** válasza:
én nem vagyok nagy állatmintás, de ez így nem gáz szerintem. Mivel nem az egész kabát telibe állatmintás, csak egy bizonyos része. És mindamellett nagyon praktikus is, biztosan jó meleg lesz:)
2011. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 25. 17:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a fehér is és a barna is tetszik. De a fehért tényleg nem pratktikus, hamar koszolódik stb.

Énsem vagyok oda a állatmintás dolgokért, de így jól mutat a kabáton. én megvenném :D

2011. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!