Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik hogy Zuglóban a...

Létezik hogy Zuglóban a Sziget düb-düb-jét hallom?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel fél 3-ig a tuc-tuc (valahonnan nagyon messziről jött), ha becsuktam az ablakot, akkor is. Most ugyanez van... Létezhet ez? Zugló, Alsórákos, Bosnyák tértől nem messze.
2014. aug. 14. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Angyalföldön lakom, elég messze a Szigettől, de nagyjából egy vonalban vele, és a Duna vize csodásan viszi a hangot. Nem is vagyok otthon. Mindig ilyenkor megyek nyaralni. Ilyenkor ugyanis nem lehet aludni nálam.
2014. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%

Itt Káposztásmegyeren egész héten, minden éjjel lehetett hallani ezt az elmebeteg drogos őrjöngést, de például ma éjjel egykor úgy, hogy a ház remegett tőle.


Annak a zajszintmérő embernek felhelyezném a mérőkéjét oda, ahová nem süt a nap neki. A Szigetet meg repülőgépről szőnyegbombáznám legszívesebben síkba, amikor a legtöbb ilyen pontagyú mosdatlan sátorlakó majom van ott; vagy inkább bekeríteném munkatábornak, hadd legyen valami haszon a sok ingyenélő kis csírából.

2014. aug. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy hétig csak kibírod.
2014. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

#13: "Egy hétig csak kibírod."


Te is kibírnád, ha egy hétig a lábadnál fellógatnálak a pincémben és mindennap megkorbácsolnám a töködet, nem pusztulnál bele, de szerintem nem igazán örülnél neki, ugye?


Engem kvára feldühít, hogy valakik abból csinálnak nagy lóvét, hogy egy főváros lakóinak, köztük nekem, szаr legyen egy hétig és ne tudjunk aludni, valamint hogy a kiskancsók még nagyobb elcseszett drogos semmirekellőkké váljanak, mint egyébként.

Aztán betolják az arcomba ezt a gyenge albérleti szöveget, hogy nullszaldós lett, meg nem kerestek rajta semmit - hóóógyne b+! NYILVÁN azért iparkodnak, meg a főváros is azért adja a területet, mert senki sem keres rajta egy fillért sem!

2014. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Azt hiszem, itt már nem a hangerővel van a baj, hanem egyéb frusztrációkkal.
2014. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Te is kibírnád, ha egy hétig a lábadnál fellógatnálak a pincémben és mindennap megkorbácsolnám a töködet, nem pusztulnál bele, de szerintem nem igazán örülnél neki, ugye?"


Te beteg vagy. Érdekes, mindig az ilyen elmebeteg, szadista állatok hőzöngenek a romló fiatalságról, erkölcsről, miközben minősíthetetlen hangnemben fenyegetőznek. Írom ezt úgy, hogy engem is zavart kissé a Sziget hangzavar, mégis tudtam normálisan aludni.

2014. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!