Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zár be az egész Hajógyár...

Csiborro kérdése:

Miért zár be az egész Hajógyári sziget?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
mert a helyek tulaja megy a börtönbe. amúgy is tulsàgosan viràgzik ott a drogbiznisz..
2014. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Túl sok kétes üzletet bonyolítottak le ott, és az egész hely teljesen ellenőrizhetetlenné vált a hatóságok számára. Vannak azok a nagyon szimpatikus, fekete bőrdzsekis, kigyúrt úriemberek, akik előszeretettel árulnak különböző nyalánkságokat... na, többek között miattuk is fuccsolt be főleg. Nem mintha máshol nem lennének, de a Hajógyári volt a fő-fő helyük.


Mellékesen, személy szerint én baromira nem sajnálom a bezárást! Egyszer voltam ott és egy normálisabb emberi arcot nem láttam, csak felfújt "izmú", ordibálós, nagypofájú, bunkó állat hülyegyerekeket, akik a "speed hevében" és azzal a tudattal, hogy az újgazdag anyuci és apuci úgy is minden csávából kirántja őket, képesek voltan minden különösebb ok nélkül belekötni az emberbe. A verekedések eleve minden naposak voltak ott, sőt tanácsolták is, hogy ha egyedül megyek és nem vagyok elég "sűrű", akkor inkább ne menjek el, mert bármikor betalálhatnak. Csajozni sem tudtam, egyrészt mert nem volt nálam egy tízmillás Mercinek a kulcsa, másrészt nekem csak olyan természetes vállaim és izmaim vannak, és a szteroidos karjaimtól nem szakadt szét az pólóm, harmadrészt bennem meg van az a nyamvadt, szinte már ösztön, hogy legalább minimális szinten udvaroljak egy lánynak mielőtt lehúznám a bugyiját, és sehogy sem tudtam rászánni magam a "jó a s*gg*d, kő kóla?" stílusra, mert valami belül megakadályozott ebben, negyedrészt túlságosan entelektüel fejem van és nem esik ki a kapa a számból, így aztán nem igazán jöttem be az ottani lányoknak, akik egyébként egy papucsállatka mentális képességeivel voltak megáldva, és az emberi alatti ostobaságot sugárzó fejük engem kifejezetten taszított, akármennyire is volt jó testük.

2014. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem zár be az egész hajógyári sziget, a discokat pedig csak bérelte a Vizo a sziget annak a felének a tulajától. Most egy másik zsidó veszi meg a tulajdonjogot és vagy kaszinót, vagy wellnessközpontot csinálnak a szigetből.
2014. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!