Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan lettek munkanélküliek,...

Sokan lettek munkanélküliek, kíváncsi lennék, kinek mit a szakmája, mihez ért? Illetve mit tesz azért, hogy munkát találjon? Nemet, kort is kérnék.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pályakezdő munkanélküli vagyok. Varrónőként végeztem. Mit teszek azért,hogy munkát találjak? Nézelődöm,kérdezősködöm ismerősöktől/rokonoktól,állandóan az álláshirdetéseket bújom mind az újságokban,mind pedig a neten. Sokszor nyakamba veszem a várost de eredménytelenül. Ja és elég sűrűn megyek a munkaügyibe is. Mostmár jó lenne valami,de ami késik az nem múlik. :S 20/L
2010. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én szociális gondozó és ápoló vagyok.Még gyesen vagyok.Elvileg ha lejár felvesznek dolgozni.Eddig nem a szakmámba dolgoztam,szalag munkás voltam.De szeretem azt is csinálni:D 24/N
2010. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fél lábbal a munkanélküliségben állok, ugyanis bár dolgozom, de csak határozott időre szóló szerződéssel, ami néhány hónapra szól (most január végéig), és még nem tudom, lesz-e hosszabbítás. Szóval én folyamatosan keresek mást, mert ez nem állapot. Amúgy nem a tanulmányaimnak megfelelő munkát végzem, de ez most nem is fontos. A tanulmányaimban (informatika) addig nem is akarok dolgozni, míg meg nem lesz a diplomám és rá még egy szakképzés, mert anélkül nem vesznek komolyan.
2010. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs diplomám, info szakmában dolgozom, jó pénzért. tapasztalat, hogy a papír számít a legkevesebbet.
2010. jan. 14. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nő vagyok, de eddig még sehol nem vették komolyan a tudásomat, csak ismerősi körben, abból meg nem nagyon jön pénz (harmadik válaszoló voltam).
2010. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ennek semmi köze e nem-hez. ha valóban értesz hozzá, akkor kellesz, hidd el. nálunk is így van. ha webfejlesztő vagy akkor írj és adok szívesen elérhetőséget éppen keresünk embereket.
2010. jan. 14. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább a grafikához, látványhoz értek, fejlesztéshez nem annyira.
2010. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

és miket csináltál idáig munkákat amik szerinted jók és nem fogadták el sehol?

nem szokás megkülönböztetni valakit azért mert nő ilyen témában, ha érti amit csinál, akkor nem.

2010. jan. 14. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!