Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki beszól, mit csinálsz?

Ha valaki beszól, mit csinálsz?

Figyelt kérdés

1, vitatkozol vele

2, visszaszólsz valami trágárságot

3, hagyod a csudába

4, egyéb (leírnád bővebben? köszi:))


2010. jan. 14. 15:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
kiröhögöm, lekezelem, hogy milyen alsóbbrendű, akinek ez a szórakozás... de véletlenül sem bosszankodom rajta, hisz azt akarja elérni :)
2010. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

változó , attól is függ hogy milyen egyén köt belém. pl ha ok nélkül kötnek belém nem hagyom magam, nem kezdek el szájhősködni, hanem tettekkel akadályozom meg hogy esetleg egy 5 fős cigánybanda agyon verjen. najó néha vissza élek azzal hogy küzdősportolok :S:S

ha pedig okkal szólnak be, akkor igazából nincs okom vitatkozni meg egyéb finomságok. hanem hallgatás, beleegyezés.

de ezt a helyzet adja.

18L

2010. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Sokszor volt hogy hagytam a csudába, de amikor elborult az agyam akkor pusztulás volt :D
2010. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ok nélkül teszi látszólag idióta ember, akkor hagyom a csudába, nem okozok örömet neki azzal, hogy felhúzom magam. Ha oka van és az illető értelmesebbnek látszik, akkor megkérem, hogy ugyan támassza már alá valamivel a dolgot. Persze általában nem sül ki semmi a dologból, de tök érdekes látni az emberek reakcióját egy ilyen mondatra :)
2010. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb: Visszaszólok, de nem trágárságot. Egyszerűen leoltam valamivel.

Akik kedvtelésből beszólogatnak másoknak, azokra csak rá kell nézni és egyből meglátszódik a gyenge pontjuk. És ha eltalálod azt a gyenge pontot, akkor nyert ügyed van.

2010. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Fejbe lőném.
2010. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére az utcán nem nagyon szoktak beszólogatni. Egyszer viszont volt egy olyan esetem, hogy a sorban állásnál a pénztár előtt egy pasi kijött a sorból, és elkezdett még árukat nézegetni. Előttem állt, úgyhogy mentem fizetni. A pasi ekkor szólt, hogy ő volt előbb. Nem vitatkoztam előreengedtem, de azt azért mondtam, hogy azt hittem, még vásárol.

Ekkor vagányul beszólt valami sértőt, valami olyasmit, hogy változtassak a mentalitásomon. Mondom, ez önre is ráférne. Innentől kezdve a legocsmányabb kifejezésekkel illetett, hogy azért tart itt az ország, mert ilyen sz@rokkal van tele, mint én, meg a hozzám hasonlók.

Én erre már nem reagáltam semmit. Persze ezen annyira begurult, hogy a végén már a bankkártyáit mutogatta, hogy ő is valaki, meg hány iskolája is van.

A végén, miután elment, a pénztárosnő kért tőlem elnézést, és azt mondta, hogy ez egy ilyen lökött, minden nap csinálja a feszkót valakivel.

Szóval én látszólag lazán reagáltam le, de utána nagyon bántott (én hülyeségem, tudom), és akkor nagyon szerettem volna pasi lenni, minimum 110 kg, és 190 cm.

Bár akkor valszeg nem kötött volna belém.

2010. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha olyan a helyzet, vagy nem egyértelmű számomra: megkérdezném, mit akarsz ezzel mondani? ezt hogy érted? (higgadtan) erre, ha rosszban sántikál, ált. zavarba jön. ha nem tudsz nyugodt maradni, inkább semmit ne mondj.

Vagy, ha utcán kötnek belém, megyek tovább, mintha nem is hallottam volna. vigyázz, ne torpanj meg. úgy vettem észre, akkor hagynak. (egy darabig még mondja, esetleg kiabál, aztán abbahagyja.

2010. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az illető szemébe nézek. A 90%-uk ettől is megijed. (Csak így zárójelben megjegyzem, hogy ezt elég szánalmasnak tartom.)
2010. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem sohasem szólnak be... ;-)
2010. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!