Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyes emberek, akik magyarok...

Egyes emberek, akik magyarok miért becsmérlik le a magyarságot, Magyarországot?

Figyelt kérdés
Nem az anyagi dolgokra gondolok, ha nem arra hogy becsmérlik a magyar helyeket, városokat, szép helyeket tájakat. Pl. Balaton, Budapest, vagy akár Kelet-Magyarország.
2014. aug. 16. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon sok tiszta szivű magyar embert ismerek és soha nem hallottam tőlük ilyet.A rendszert szidják csak,amiért eladják gyönyörű hazánkat!
2014. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Hát, mert ami igaz, az igaz, Nyugat-Európában nemigen látni ilyen lepukkant, elhanyagolt területeket, mint itt nálunk. Helyenként szinte a balkáni rendetlenség és igénytelenség. Bármely hely nagyon szép, ha gondozott és tiszta. Na ez jórészt hiányzik itt nálunk. Elég megnézni a vasúti pályaudvarokat és a vasútvonalakat. Mindenütt szemét és törmelék, összefirkálva a falak, gondozatlanok a zöld területek és az emberek még a saját tulajdonukkal sem mindig törődnek.
2014. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
El kell gondolkozni mi és ki ennek az oka. Nem az okozatot sorolni. Azt mindenki látja.
2014. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Hát Kelet-Magyarországon nem sok nem becsmérelni való van bizonyos tájegységeken kívül. Kultúra és hovatartás a béka segge alatt. Ha feljődésnek indulna valami, azt is rövid időn belül szétbarmolják, lehúzzák.


Magyar helyeket, városokat... nem becsmérlés, hanem az igazság. A magyar városok koszosak, NAGYON SOK a hajléktalan, alkoholista az utcákon, és sajnos a kisebbség sem éppen elenyésző számban van jelen. Az épületek nincsenek lefestve, karban tartva, a fű nincs lenyírva, a parkok gondozatlanok. Kevés olyan város van, ami megkapja a történelmi szépségéhez illő törődést, gondoskodást a lakóitól, ezért becsméreljük. Mert bármilyen szép is LENNE, ilyen állapotban nem az.


A Balaton... szép dolog a Balaton, de nézz már körül, hogyan dobálják szét a szemetet, hogy nem takarítják a partokat, hogyan úsznak a döglött halak, hínár, nád a partokon minden nap, mert nem szedik ki! Ilyen egyetlen normális országban sem fordul elő egy fürdőhelyen. A fekália-hegyekről nem nyilatkoznék...


Na ezért...

2014. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azért Nyugat-Európában is vannak gáz helyek, környékek, graffitis falak. Nem tudom akik ezt gondolják, jártatok már Ukrajnában, Romániában, vagy a Balkánon? A Balatont pedig még külföldi ismerőseim is szépnek tartják.
2014. aug. 16. 20:26
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Ukrajna, Románia meg a Balkán nem Nyugat-Európa :)
2014. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Budapest, ugyan már. Le van rohadva a végtelenségig, piszkos, undorító. Persze ez a vezetés hibája, velük van a gond csak.
2014. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Budapest a világ 2-ik legszebb városa Firenze mellett. Londonnak,Párizsnak és Marseille-nek is van sokkal lepukkantabb és veszélyesebb részei, mint itt Magyarországnak. Én büszke vagyok rá hogy magyar vagyok, soha nem becsmérelném le azt a helyet ahol születtem.
2014. aug. 16. 20:37
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Akkor te legyél büszke olyanra, amiért semmit nem tettél. Hajrá.
2014. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Budapest legfeljebb hátulról a második legszebb város! Még egy német vagy osztrák kis falu is szebb, tisztább nála.

A nyugati városok is tiszták, gondozottak, sok fa, park van. Nincsenek szétdobált szemetek sehol. Akadnak, ahol a külvárosok nem olyan rendezettek, de még akkor is különbek, mint Pest. Egy hónapja voltam fent, de alig vártam, hogy hazajöhessek.

2014. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!