Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nincs elegetek belőle,...

Nektek nincs elegetek belőle, hogy a baloldaliak gyűlölik Magyarországot és a magyarságot, a jobboldaliak pedig hibátlan szent tehénnek látnak mindent, ami magyar?

Figyelt kérdés
Szóval hol vannak azok, akik szeretik az országot, de látják, hogy rettenetesen rosszul működik és javítani kell rajta? Mint például régi nagyjaink. Széchenyi, Kossuth, Petőfi, József Attila, stb...

2013. júl. 26. 07:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Honnan veszed, hogy a baloldaliak gyülölik az országot? A jobboldaliak sem seretik jobban, csak állandóan ezt szajkózzák.
2013. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a jobboldal hülye, kontraproduktiv, idegenellenességgel párosuló magyarmániájából van elegem. És ebből volt elege Ady Endrének és másoknak is.


A baloldalon én semmiféle magyargyűlöletet nem látok. De ha te látsz, tudnál erre példát mondani?

2013. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Mi a magyargyűlölet?


Például az, amikor pár nappal ezelőtt feltett valaki itt egy kérdést, hogy miért nem lehet ezeket a menekültszállásokat bezárni, mert ő is a közelében él egynek és amióta ott vannak a bevándorlók, azóta zaklatják az arra járó magyarokat, főleg a nőket, beszólogatnak nekik, fosztogatják a közeli lakásokat, betörnek, rabolnak, stb.

Erre az egyik válaszadó ilyet írt oda, hogy őt ez egyáltalán nem érdekli, nem vele történik meg mindez, annyit ő és az ország kibír, hogy az ottani magyarok szenvedjenek, ha cserébe a menekültek jól érzik magukat.


De ugyan ez megvan bármelyik kisebbséggel szemben, miközben ha egy határon túli magyart vernek meg vagy késelnek meg azért, mert magyarul beszélt, akkor mindig teljes a csend, az nem érdekli egyiküket sem.


Nos ez mi egy magyartól, ha nem magyargyűlölet? Esetleg közönynek lehetne nevezni? Attól, hogy másképp hívjuk, meg nem változik semmi. A nemmagyarok érdekei mindig fontosabbak ezeknek az embereknek, a magyarok érdekei ellen viszont próbálnak minél tevékenyebbek lenni.

2013. júl. 26. 08:54
 4/19 A kérdező kommentje:
De itt vannak például a 2009-es cigánygyilkosságok. Megöltek 5 cigányt és azóta is attól hangos a média, miközben lehet, hogy azóta már több száz magyart öltek meg cigányok (legalábbis több tízezret már tuti megvertek, kiraboltak, legalább inzultáltak), de arról pedig nem beszél a mainstream.
2013. júl. 26. 09:03
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Ebben az országban nincs magyarmánia . El kellene menni félévre külföldre és akkor megtudjátok.
2013. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Ebben az országban nincs magyarmánia . El kellene menni félévre külföldre és akkor megtudjátok."


Dehogy nincs. Ha valaki azt mondja, hogy egy rakás ... az ország, mert mondjuk a korrupció kb. harmadára csökkenti a teljesítményt, akkor egyből jönnek a nagyhungár huszárok, hogy "ha nem tetszik, el lehet innen menni jó messzire és vissza ne gyere, te hazaáruló!" és ehhez hasonlók. Szóval ahelyett, hogy elgondolkodnának rajta, hogy hoppá, a magyarok nem pont az a szent és romlatlan nép, akinek ők hiszik, inkább fújják tovább a csatakürtöt, hogy itt minden rendben...

2013. júl. 26. 09:22
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Melyik európai nép szent? Szerintem a magyaroknak van a legkevesebb történelmi bűnük Európában!
2013. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Melyik európai nép szent? Szerintem a magyaroknak van a legkevesebb történelmi bűnük Európában!"


Hagyjál már ezzel a történelmi bűn baromsággal, én nem erről beszélek!

2013. júl. 26. 10:20
 9/19 A kérdező kommentje:
Itt az ilyen 4-es metró és útépítési projectekről van szó, amikor valamit 8-szor annyiból építenek 6-szor annyi ideig, mint amennyiből és amennyi idő alatt ki lehetne hozni. Ez a magyarok nagy bűne, a hatalmas és mindent átszövő mutyizás, ami az egész országban zajlik és amitől nem jutunk előrébb.
2013. júl. 26. 10:25
 10/19 anonim ***** válasza:
"hogy hoppá, a magyarok nem pont az a szent és romlatlan nép" Bocs, hogy hozzá szóltam ...
2013. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!