Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan érzem azt, hogy...

Jogosan érzem azt, hogy Puzsér Róbert nem igazán ugyanaz, aminek mutatja magát?

Figyelt kérdés
Amikor beszél, értékel akkor valójában könyörtelen és vad oldalát mutatja meg, de szerintem ez csak álca és belülről nagyon törékeny. Vitatkozni lehet velem. (Nem tartozom a női nemhez)
2014. aug. 17. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Elég furcsa, hogy férfiként ilyen dolgokat észreveszel. Ezt általában a nők szokták. De egyébként egyetértek. Szerintem is eléggé érzékeny férfi lehet, de mégis a kemény, oldalát mutatja. Így leplezi a kisebbrendűségi érzését. Szerintem nincs megelégedve magával és hogy ne vegyék észre, ezért olyan kritikus az emberekkel. Bár néha azért igaza is van. Szerintem, ha a kedvesebb (igazi) énjét mutatná, nem gyűlölnék ennyien. 28/L
2014. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. Sajnos azonban nem lehet ma már egyértelműen körülhatárolni a gender elmélet megközelítésével sem azt milyen a férfi és női nemi szerep, mivel egyaránt bennünk van mind a kettő. Erősen rányomja a bélyegét az egészre, ha valaki nők között nevelkedett. Sajnos sokszor igaza van és tudok azonosulni a véleményével és mindezt megint nem azért írom, mert vonzalmat éreznék a saját nemem iránt. Sőt. Isten ments. Viszont ha elolvasod gender nyelvészek e kérdést boncolgató műveit abból fény derül arra a nézőpontra is, miszerint a férfibarátságban is van egyfajta erotizáltság a szó nem explicit értelmében.
2014. aug. 17. 20:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem explicit akart lenni, hanem literally azaz magyar nyelven szó szoros értelmében.
2014. aug. 17. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Javaslom hallgassátok meg azt a Hét mesterlövésze részt, ahol a Wilbur öngyilkos akar lenni filmet elemzi.

A könnyeivel küszködik, és a műsorban jó pár filmnél mondta, hogy sírt rajtuk.

Én becsülöm benne, hogy kimondja, hogy szokott sírni.

Ahogy vitatkozik, amilyen témákról, ott az a vehemencia szükséges. De nem olyan túlkompenzálós barom, mint pl akik turbomagyar egyenruhában feszítenek.

2014. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is határozottan jó műsor a Hét mesterlövésze magvas gondolatokat fejtegetnek.
2014. aug. 17. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=OTRpu6Vo8jU


4:40től, amúgy kötelező műsor, kötelező film.


Számomra érdekes ez a gender dolog, ez csak korlátokat állít az emberek elé.

Szerencsére én ezeken kívül tudok élni, én egyik nemmel sem azonosulok, így nem kötnek meg ezek a dolgok.

2014. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy dolog a magánélet és más a közszereplés, aminek ugye a nevében is benne van, egyfajta szerep. A vitázó, kritizáló Puzsérnak van egy sajátos stílusa. Aki csak ezt látja, annak akár ellenszenves is lehet ez. Számomra meg csak érdekesebbé, szórakoztatóbbá teszi a mondandóját, sokszor meg is nevettet, mikor belelovalja magát....:)

Megfelelő társaságban, általa kedvelt emberekkel meg még nyilvános beszélgetések során is megmutatja a "civil" arcát.

Például ennek a riportnak az elején, olyan mint egy elfogódott gyerek....:)

https://www.youtube.com/watch?v=O12bNdXYFUQ

2014. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és igen, én A hét mesterlövésze adásaiban találkoztam vele először, sokan lennének jobb véleménnyel róla, ha nem a Csillag születikből ismernék csak.
2014. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!