Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egypetéjű ikreknek a külső...

Az egypetéjű ikreknek a külső tulajdonságaik ugyebár szinte teljes mértékben megegyeznek, így van ez a külalakjukkal is?

Figyelt kérdés
Csak úgy felvetődött bennem ez a kérdés a minap.
2010. jan. 14. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a külalakjuk egyezik meg (persze nem teljesen), és nem pedig a belső tulajdonságaik...
2010. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A külalak és a külső tulajdonság ugyanaz.
2010. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A külsejük nagyon hasonló, a gondolkodásmódjuk is, de a természetük, temperamentumuk általában nem egészen egyezik
2010. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

? Külső tulajdonság alatt arcra, haj/szemszínre, ilyesmikre gondoltam.


Külalak alatt pedig ahogy ír az illető.

2010. jan. 14. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
A külsejük sem minden esetben hasonló.A terméászetük pedig egészen eltérő is lehet.A családban két egypetéjű iker pár is van.
2010. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk is van a családban két ikerpár, természetben mindketten eltérőek.
2010. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szomszédunkban lakott két egypetéjű ikerlény.Ők külsőre nagyon hasonmlítottak egymásra.A haja mindkettőnek szőke volt,de az egyik lány barnaszemű volt,a másiknak a balszeme barna,a jobb szeme kék volt.És a természetük sem volt egyforma.Az írásukat nem tudom.
2010. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem egypetéjü iker fiaim vannak. A külsejük kivülállók számára egyforma, a család könnyen meg tudja öket különböztetni. A jellemük eltérö, az egyik egész komoly, fegyelmezett, a másik gyerekesebb és elég lázadó tipus.

Az irásuk egész más, mert az egyik jobb kezes, a másik meg balkézzel ir.

2010. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló, de nem teljesen ugyanolyan. Ismerek több egypetéjű ikerpárt is, nem ugyanolyanok, kisebb-nagyobb eltérések vannak, igaz, van, akinél ezeket csak az tudja megkülönböztetni némelyiküknél, aki személyesen és jól ismeri őket, de nem ők vannak többen.
2010. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az egypetéjű párok ugyebár egymás másai, teljes mértékben ugyan úgy néznek ki.

Az írásuk azért hasonló és ha már a belsőről is volt szó,

egymástól átveszik a tulajdonságokat tehát ha az egyik rossz a másik is az lesz.

Én az eddigi ikerpárokat akiket ismertem azok kőzül külső, belső, írás ugyanaz, mintha egy ember lenne.

2010. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!