Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki nem...

Van itt olyan ember aki nem találja a helyét a világban?

Figyelt kérdés
Megosztanátok velem, hogy miért?
2014. aug. 19. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Tudod, a vilag nem az olyan, amiben meg kell talalnod a helyed. Meg lehet viszont teremteni azokat a korulmenyeket, amiben jol erzed magad. V epp hozzasozkni, h ez a hely, nos, ez nem tart karokkal var, nem az a celja elsosorban, h te, kedves Kerdezo, boldog legyel.


Udv R.

2014. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagyok!

Gyerekkorom óta van bennem sajnos valamiféle "elveszettség érzés".Hogy nem igazán tudom, hol kéne lennem, mit is kéne csinálnom.Itthon még elvagyok, de pláne idegen helyen, pl munkahely, sosem érzem jól magam.Talán az ősbizalom hiánya ez.De nem tudom, bennem miért nincs,Annyira nem volt rossz a gyerekkorom...

2014. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!