Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyre több igénytelen, bunkó,...

Egyre több igénytelen, bunkó, buta, műveletlen semmirekellő ember van a világban vagy mindig is ugyanannyi volt, csak azért veszem észre most, mert telik felettem az idő?

Figyelt kérdés
22 vagyok, de napról napra egyre több igénytelen, buta és bunkó embert látok akik semmire nem akarják vinni az életben és fogalmunk sincs mi lesz holnap, vagy hogy hol van Debrecen, mennyi 10x11 vagy hogy a cigicsikket legalább a kukába dobják. Ezek mégis hogy tudnak élni?

2013. jún. 29. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok bunkó szinte senkivel, buta és sötét sem. Tudom merre van Debrecen, hogy mennyi 10x11 és a csikket azért sem dobom a kukába, miért? Mert nem akarom, mert ha már ba**ogatnak hogy itt nem cigizhetsz, ott nem cigihetsz, itt vehetsz, ott nem vehetsz akkor odadobom a csikket ahová kedvem tartja, akinek nem tetszik ne nézze oda vagy vegye fel na bumm.
2013. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"odadobom a csikket ahová kedvem tartja, akinek nem tetszik ne nézze oda vagy vegye fel na bumm.

"

Szép hogy basz*gatnak miatta, mivel másokat zavar. Az egészségüket meg a közérzetüket, te meg lesz*rod(tad ameddig a törvény nem kötelezett rá hogy legyél szíves nem emberek között füstölni) és még a környezeted is rombolod. Vagyis bunkó vagy, öngól volt ;)

2013. jún. 29. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen atrocitás ért hogy így felhúztad magad?

Ha csak ezen csodálkozol akkor ne legyél meglepődve, sz*rok a fizetések, a kormány, tele vagyunk cigánnyal, drágaság van soroljam még?

Itt minden lehetőt elb*sztak ami az alapvető élethez kell, ezért vagyok én is trehány mert ha akarnám se vihetném többre.. csak külföldön

21/F

2013. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"odadobom a csikket ahová kedvem tartja, akinek nem tetszik ne nézze oda vagy vegye fel na bumm."


Tetszik vagy sem, ha egy ilyet benyögsz, 10-ből 10 ember szerint bunkó paraszt vagy.

Amúgy gratulálok én is. Tudod nem az a bunkó, aki nem tudja, hogy mennyi 10x11, hanem aki eldobálja a cigicsikkjeit.

2013. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"ezért vagyok én is trehány mert ha akarnám se vihetném többre.."


Ja, értem. Hogyha szar a helyzet, akkor minek erőlködjünk, legyen csak még szarabb.

Nem tudom hiszel-e nekem, de Magyarországon is vannak jó fizetések, és itt is lehet sokra vinni. Jópár ismerőseöm példa erre.

2013. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Ja, értem. Hogyha szar a helyzet, akkor minek erőlködjünk, legyen csak még szarabb. "


Pont erről beszéltem. Majd valaki jobbá teszi a helyzetet HELYETTED? Haha...

De még ha tényleg rossz is a helyzet, akkor miért kell még parasztnak is lenni hozzá?

2013. jún. 29. 21:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az egy főre jutó igénytelen(szellemi,fizikai mindegy) emberek száma Mo.-n magas vagy mindenhol a világban?
2013. jún. 29. 21:38
 8/9 A kérdező kommentje:
100 főre*
2013. jún. 29. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Baro.mira romlik a színvonal, szó se róla.

Szerintem a kommunizmus hatásai most kezdenek úgy igzán kijönni. 40 évig hihetetlenül el volt taposva az emberek önbecsülése, a semmirekellők kerültek vezetőpozíciókba, ahová nem az észbeli képességek és az intelligencia, hanem a párthűség volt a követelmény.

Aztán szépen felállították ezek az aljanépek az "új erkölcsöt".

Az a bugyuta egyenlősdi ma ott csúcsosodik ki, hogy az emberek nem tisztelik sem egymást, sem a hierarchiát - miért tisztelnék, az elmúlt időszakban nem volt alkalmuk rátermett embereket a hierarchia élén látni - illetőleg ha valakinek kicsit jobban megy, le akarják húzni a saját szintjükre. Inkább nem vesznek a tehetséges kézművestől árut, mert "nehogy már azt higgye, hogy ő különb és csak ő tudja" - nem teljesen helytálló ide a példa, de szerintem érted.

Rossz értékrend volt a fejekbe táplálva, és noha azért bőven vannak, akiken nem fogott, a környezet hatása is számít.

Nem pozitívan állnak egymáshoz, sem a környezetükhöz.

Nézd meg, az a dobálgató válaszoló is miket írt.

Mindez azért van, mert elhitették mindenkivel, hogy senki nem lehet különb a másiknál.

Ahelyett hogy azt mondanák "én is tudom és te is tudod" azt mondják "nekem semmi közöm semmihez, nem is tudom, nem is érdekel, de nehogy azt hidd, hogy te jobban tudod".

Nekik jó a sza.ukban szórakozniuk.

2013. júl. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!