Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy találjak rá? Mit tegyek?!

Hogy találjak rá? Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy most 13 éves vagyok és az osztálytársaim nagy részének már van egy kialakult zenei ízlése. Én meg össze-vissza hallgatok mindent! AC/DC, punnany massif, Demi Lovato, Limp Bizkit, Adele stb. stb.

Ez mikor fog beállni? Úgy értem én nagyon szeretnék már megmaradni, mondjuk egy bandánál, énekesnél, zenei irányzatnál, mindegy. Lehet ezen valahogy segíteni? Ti mikor találtátok meg a hozzátok legközelebb álló zenei irányzatot?



2014. aug. 25. 14:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és lány vagyok ha ez számít.
2014. aug. 25. 14:17
 2/7 anonim válasza:
Ez nagyon személyiségfüggő. Szerintem hallgasd azt ami jól esik és előbb vagy utóbb azt fogod hallgatni, hogy mindig ugyan azokat hallgatod. A zenei ízlés beállásának ideje változó. Van aki még 16 évesen is össze vissza hallgat zenéket, de van akinek már 12 évesen kialakult ízlése van. Szerintem ezen ne parázz.
2014. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ráálsz egy stílusra, könnyen megunhatod. Nincs azzal baj, ha változatos zenéket hallgatsz. Örülj, hogy nem sültél bele egyik irányzatba sem! Így legalább objektívebben tudsz válogatni a zenék közül egy sokkal nagyobb palettáról.
2014. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Később annak fogsz örülni, amikor megváltozik az ízlésed és felfedezel új dolgokat a már ismerősek helyett :)
2014. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell egyetlen műfajnál leragadni, pláne nem egyetlen előadónál. 17 éves vagyok, de én is meghallgatok szinte bármit, ami tetszik. Nálam ez a saját, és a zene hangulatától függ. Inkább az alter, rock és pop, ami meghatározza a zenei listámat, és pl. az elektronikus zenét nehezen viselem, de igazából össze-vissza minden:) Nem baj az, azért egy meghatározó stílus majd nálad is ki fog alakulni. Rengeteg idősebb ember is így van ezzel, nem kell csak "egyet" hallgatni.
2014. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bdpst válasza:
Szerintem inkább rossz, ha csak egyféle zenét hallgatsz, főleg, ha egy zenekart. Anyukám már rég túl van a negyvenen, és imádja a Muse-t, Caro Emeraldot, de Nicki Minajt is szívesen hallgat.
2014. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2014. aug. 30. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!