Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 30 évesen, hogy találjak...

30 évesen, hogy találjak olyan nőt, akinek nincs férje?

Figyelt kérdés

Akik tetszettek,azoknak mind gyereke van,meg férje.Titkolódzós kapcsolatot nem igazán szeretnék,ha benne is lenne egy nő,valahogy ezt gáznak tartom.

Nektek mi a tapasztalatotok,véleményetek erről?


2012. dec. 11. 20:32
 1/6 anonim válasza:
Biztos, hogy lehet ilyen nőt találni. Én pl. 32 vagyok és nincs férjem- szóval keresni kell...
2012. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minek neked olyan nő?
2012. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem manapság több van akinek nincs férje, mint akinek van a 24-28 éves korosztályban, járj nyitottabb szemmel

én 24 éves vagyok és eddig egy barátnőm ment férjehez - ők mélyen vallásosak, a többségnek még hosszabb kapcsolata sem volt, mert nem fér bele, munka és suli mellett

2012. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Végiggondolva nem is ismerek olyan nőt aki 30 éves és férjnél van. Vagy nem volt még neki vagy elvált vagy leszbikus. Legalábbis gondolom hogy leszbikus mert elutasitott.
2012. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


red4me

Mondjuk én nálam idősebbekkel próbálkoztam,40-50 évesekkel,mert azokkal kerültem kontaktusba munkám során.

2012. dec. 11. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Edző teremben, utcán, összejöveteleken, céges bulikon.
2012. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!