Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy postakész borítékban...

Ha egy postakész borítékban küldök valakinek valamit, de ajánlottan szeretném feladni, akkor csak a 265Ft-ot kell kifizetnem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 15:25
 1/4 anonim válasza:
posta.hu kalkulátor
2014. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ha sima (zöld) postakészed van, akkor az ajánlás ára még rájön, ezért egyszerűbb lenne, ha ajánlott postakészt vennél (piros), és ahhoz csak a szelvényt kell kitölteni, súlyfüggetlenség ugyanúgy marad.
2014. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy van itthon egy régi postakész boríték, és azt akarom bevinni a postára és ajánlottan postázni. A posta honlapján egy táblázatban azt olvastam, hogy ha ajánlottan adok fel egy levelet, az az alap árba +265Ft-ba kerül. Ezek szerint amit én akarok küldeni, az összesen kerül ennyibe, igaz? A borítékra az van ráírva, hogy az érvényessége korlátlan.
2014. aug. 30. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:

De zöld vagy piros?

Ha zöld, akkor még megfizeted az ajánlást, ha piros, akkor benne van az árban.

2014. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!