Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valamit nem ajánlottan...

Ha valamit nem ajánlottan adsz fel a postán, akkor tényleg direkt elcsenik a postai dolgozók?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már adtam fel jó pár csomagot levélként, de még mindegyik célba ért.
2012. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy érted, hogy nem ajánlottan?
2012. júl. 20. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mai napig nem érkezett meg vateráról a rendelt hálóingem, mert nem ajánlottam kértem. Párom azóta ezzel szívat, hogy biztos egy ronda postás hordja esténként.
2012. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A postán is (mint minden munkahelyen) sajnos dolgoznak ilyen emberek.Hallottad már ezt a mondást:magyar ember azt lop a munkahelyéről ami nincs lebetonozva...
2012. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Igen, direkt elcsenik. Na ez a kép alakult ki a postásokról...


A néha elő sem fordulhat, hogy a címzett letagadja az átvételét, sőt, az sem, fordult még sose elő, hogy a sok reklámanyaggal összefogva kidobta valaki, mert nem nézte át. Csakis a postás lehet az oka aki lop.

2012. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: igen, úgy értem
2012. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ajánlott küldeményemet is lopták már el. Tényleg csak a. dolgozók "jóindulatán" múlik, hogy megcsinálják azt, ami a kötelességük volna.
2012. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkább dolgozzatok gyorsabban mert még mindig nem hozták meg amit 3 hete rendeltem -,-"
2013. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!