Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy valaki...

Az miért van, hogy valaki úgyis mindig megmagyarázza a legnagyobb h*lyeséget is? Szexuális örömérzetet okoz ez egyeseknek?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy a Föld a Nap körül kering.

És mindig jön 1-2 idióta, akik "tudományosan" megmagyarázzak hogy "deaz akkor sem úgy van".


Ez csak egy példa, volt, mondhattam volna mást is...


Megfigyeltem már, mindegyik kérdésnél vannak ilyenek...amikor teljesen egyértelmű a helyzet, egyesek miért éreznek mégis késztetést arra, hogy csak azért is odaírjanak, odaokoskodjanak valami h*lyeséget?

Mondja már meg valaki, miért kell ezt csinálni?


De az is jó, amikor semmi ellenérv nincs, csak "te h*lye vagy"....


Mégis mire jó ez?


(Tudom, hogy ide is be fog írni valami hasonlót 1-2 fogyatékos, most már csak azért is. Nem baj, írjatok csak be nyugodtan, de akkor legalább utána vaálszoljatok is, hogy nektek ez mire jó? Boldogsághormon szabadul fel bennetek? Orgazmusotok van ha leokoskodhatjátok a másikat?)


2010. jan. 17. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert hülyék

és nagy az Isten állatkertje

2010. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. mert a válaszoló elgondolkozik rajta, mit válaszolhatna, mert van benne egy olyan vágy, hogyha erre az oldalra jön akkor ő márpedig segít másokon. És ha nemtud akkor kitalál valamit amit leírhatna

2. Ez valószínű azért van, mert az oldal névtelen, így itt élik ki egyesek a magánéletben adódó dühüket úgy, hogy másokat lefikáznak

2010. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amit a föld csinál az tényleg nem teljesen keringés. Megmagyaráznám szívesen, de szerinted az okoskodás lenne.

Inkább örülnöd kellene, hogy valaki megosztja veled a tudását és besítírozza az agyadban lévő fehér foltokat.

A kérdés egyébként pontosan olyan okoskodó, mint ami miatt állítólag fel vagy háborodva.

Szeritnem Te vagy aki leginkább okoskodik, csak most nincs olyan kérdés, amiben okoskodhatnál és ezért feltettél Te egyet. :D

2010. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Na most jól kipanaszkodtad magad, ugye?:)


A nagy semmin. Ha valamire van magyarázat nehogy már felháborodj rajta hogy meg is magyarázzák. Inkább ha nem értesz vele egyet cáfolj rá, de ez... szánalmas nyavalygás.

2010. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na, jó, utolsó 2, titeket írtalak körül, pont rólatok beszéltem.


Ti én rám mutogattok, én ti rátok mutogatok. Szerintetek én csinálom ezt, szerintem meg ti.


Úgyhogy egyezzünk ki egy k-urva anyátokban és kész.

2010. jan. 17. 15:37
 6/9 A kérdező kommentje:

Amúgy tipikus, megint okoskodtok (utolsó)....

De azért tényleg remélem elélveztetek most, hogy leírhattátok hogy mennyire felesleges volt ez a kérdés. TÉnyleg remélem hogy ettől áll fel nektek....De áruld már el mekkora merevedést idéz nálad elő egy lefikázó komment...

2010. jan. 17. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Okey, megegyeztünk egy kölcsönös k-urva anyádban:D Vagy inkább neked az apád is k-urva:D Meg te is azért foglalkozol annyit az én libidómmal:D Ahelyett hogy érdemben válaszolnál, mert ugye hát az milyen dolog már....
2010. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mert azt hiszi neki van igaza.

én eü-s vagyok, főleg egészségügy témakörbn szoktam válaszolni. babákkal is foglalkozom, így a gyereke témakörben is. próbálok rendesen válaszolni, tudományosan, tényszerűen, mégis mindig vannak emberek, akik szerint én h*lye vagyok, nem értek semmihez és ne dumáljak, mert a neten tanultam.

ez egy embertípus. ez van.

2010. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt JAVASLOM(!), hogy légy nyitott minden vélemény felé, mérlegelj, és hogyha valaki hülye, akkor elegánsan viselkedj nyugodtan, amivel leforrázod, elgondolkodik és más is melléd áll, mivel látják, hogy igazad van. Ha meg nagyon hülye, küldd el a fenébe.

Amúgy meg vigasztaljon az a tudat, hogy neked van igazad, te vagy az okosabb.

2010. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!