Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szokták bizonyos emberek...

Miért szokták bizonyos emberek teljesen hihető kérdésekhez is azt írni, hogy az kamu? Ez ennyire jó érzés?

Figyelt kérdés
Egyre több ember van ezen az oldalon, akik ezt irkálják a kérdésekhez, és látszik amúgy, hogy trollkodnak, mert szmájlikat is raknak hozzá, meg be is szólnak, ha vitába száll velük a kérdező, személyeskednek, sértegetik. Én még nem jártam így, mert nem szoktam kérdezni, de egyre több helyen látom ezt. Tudom, hogy vannak tényleg olyan kérdések is, amik hülyeségek, de én most azokra az esetekre gondolok, amikor egy teljesen normális kérdést támadnak be ezek a kamu-trollok, és irkálják, hogy kamu, és úgy állítják be a kérdezőt, mintha ő trollkodna, nem pedig ők. És ha egy kérdésnél egy ilyen kamus megjelenik, hamarosan csatlakozik a többi is. Ez mire jó ezeknek, erre izgulnak fel, vagy mi? XD

2014. szept. 8. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok esetben tényleg kamu, súrolják a hihető és kamu határát, emiatt nehéz megállapítani, hogy igaz-e. Pl. ennél:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__41..

2014. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első! Hát...annak a kérdésnek, amit belinkeltél, a feltevője inkább csak szimplán idióta meg ostoba, látszik a megfogalmazásán. Az nem kamu, hanem egyszerűen hülye, szerencsétlen.
2014. szept. 8. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Több oka lehet. Néha vannak hihetetlen, idióta, de valódi kérdések, annál sokakban felmerülhet, hogy ez nem lehet komoly. Még nem tapasztaltak eleget :)

A smiley nem azt jelenti, hogy valamit nem gondol komolyan az ember... Az csak egy plusz kifejezőeszköz. Van, aki élőben is sokat mosolyog, különféle okokból.

2014. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző voltam.

Ja hogy a teljesen hihető kérdésekhez... Bocs, még korán van nekem.

Megszokás. Biztos van egy réteg, aki mindenfélét kamunak hisz (csak mert Neked hihető, lehet, hogy neki nem, az ő világa teljesen más), vagy ha nem is hiszi, csak trollkodik. Elég szánalmas, ha nem talál jobb szórakozást.

2014. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pl. ha a kérdező a saját kérdésében önmagának ellentmondó dolgokat állít, az sanszos, hogy kamu.

Vagy pl. sokszor azért mondják, hogy kamu, mert belegondolni is rossz, hogy vannak akik a dolgot komolyan gondolják (pl. családi rovatban a nőcskék, akik felháborodnak, hogy pasi mer foglalkozni az előző kapcsolatból származó gyerekkel, pl.)

2014. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!