Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akárhányszor rágondolok egy...

Akárhányszor rágondolok egy bizonyos dologra, ami nem sikerült (lent), akkor lelkifurdalásom lesz, és magamat hibáztatom (pedig nem én tehetek róla). Hogy szabadulhatnék meg ezektől az érzésektől? Nem bírok nélkülük végignézni egy videót sem.

Figyelt kérdés
Az a bizonyos dolog az Avicii volt a Balaton Sound-on. Amikor fellépett, még nem rajongtam érte annyira, azóta viszont egyenesen imádom, és bármit megadnék, hogy találkozhassak vele. És ugye nemrég volt itt, én meg nem mentem el. (Egyrészt, mint már említettem, annyira nem szerettem, másrészt meg nem is lett volna rá pénzem) Azóta nem bírok egy videót se végignézni a Sound-ról (de még a Szigetről sem) anélkül, hgy átélném ezt a 2 érzést. Most egy fesztiválról szóló könyvet olvasok (Bábel), közben is rá gondolok. Vagy ha csak simán eszembe jut bármilyen fesztivál, vagy képeket tölt fel a fellépéseiről a facebook-jára, akkor is elfognak ezek az érzések. Hogyan szabadulhatnék meg tőlük?

2013. okt. 13. 02:48
 1/2 anonim válasza:
Úgy, h jövőre elmész a fesztiválra, ha jön Avicii, ha nem!
2013. okt. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azzal csak félig oldódik meg. :/ Stockholmba is el kéne mennem. :D Na jó, a Sound-ra se lesz pénzem... :(
2013. okt. 13. 04:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!