Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Suliban egy gyerek folyton...

Suliban egy gyerek folyton beszól és provokál? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy gyerek aki állandóan beszól.Hol anyázik, hol köcsögözik, és még megannyi más szépet szokott beszólni.Már gondoltam arra, hogy lekeverek egy sallert neki, de mindig vissza fogom magam, mivel békeszerető vagyok, utálom a balhét.A szüleim már voltak bent a suliban ezzel kapcsolatban, beszéltek az osztályfőnökével, de ahelyett hogy leállt volna, még intenzívebben folytatta a szekálást.Mit tanácsoltok?Csapjam meg?Vagy ne foglalkozzak vele?Köszi előre is a válaszokért!

16/F



2014. szept. 8. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne csapd meg, magadnak ártanál vele. Kerüld a vele való találkozást, és ne figyelj rá, ha szól, egyik füleden be, a másikon ki.
2014. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, egy idő után meg fogja unni. Ha neked megy, akkor meg jól verd el, és akkor garantáltan elmegy tőle a kedve.
2014. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hiába nem figyelek rá, 1 éve folyton ezt csinálja, el kerülni meg nem tudom, mert a héten egy csomószor az ő osztályával vagyok összevonva.
2014. szept. 8. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
baromság amit az előzők írnak.. verj be neki egy isteneset, és akkor tuti hogy a pofája beáll! de csak akkor verj rá, ha beszól mégegyszer, mert ha "csak úgy reggelinek" akkor te kapsz intőt.
2014. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, megfogadom a fentebb írt tanácsokat!Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 8. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!