Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki hisz a csillagjegyekben?...

Ki hisz a csillagjegyekben? Milyenek a tapasztalatok? Nem személyes érzelmekre vagy meggyőződésre vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatra, köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A horoszkópokban alapjába véve nem hiszek. Nem élek aszerint és nem olvasom el, de...


Ikrek vagyok (ikrek aszcendenssel)és tökéletesen illik rám az általános meghatározás.

2010. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem nem nagyon foglalkoztatott tavaly nyárig, akkor szakítottam a barátnőmmel, és az augusztusi horoszkóp nekem is és neki is szó szerint azt írta ami történt. Igazából vagy fél órát ültem a gép előtt és néztem nagy szemekkel libabőrösen, hihetetlen volt, azóta minden nap megnézem, a napi nem igazán lényeges, persze nem szó szerint kell venni, mindig vissza kell fejteni, hogy pontosan az a mondat rád hogyan illik. És amúgy a nagyobb dolgok kajak bejönnek, néha má csak röhögök, hogy ez kész, ilyen nincs...
2010. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A horoszkóp lényege, hogy mivel a teremtett világ fraktáltermészetű, azaz ami fent az lent, a bolygók állása és a Föld relatív iránya az égbolthoz képest meghatározza a földi történéseket, így a mi életünket is. Valójában az állatövi változásokkal a téridő szerkezete változik meg, mindig a megfelelő állatöv minősége szerint, az emberre hatalmas hatással van.


Ja és szerinted miért pont a születés pillanatában fennálló állatöv lesz a mi jegyünk? Előtte 9 hónapig és léteztünk már. A válasz az, hogy a születés pillanatában vesszük az első lélegzetünket, ami hatással van az egész szervezetre, az akkori bolygó és csillag állás meghatározza az egész szervezetünk, idegrendszerünk alapvető felépítését, az agy folyékony kristályos szerkezetét, egész gondolkodásunkat. Ezért működik.


Ezt természetesen ki is használják olyan körök akik ismerik, hogyan működnek ezek a dolgok. Ezért dobnak piacra/reklámoznak bizonyos termékeket az évkörnek megfelelően. Politikai változásokat is mind-mind előre gondolkozva, pontosan olyan időpontra teszik, ami a legalkalmasabb számukra.


Hihetetlen mélységű és mennyiségű titkos tudás létezik, kiterjed horoszkópra, fehér és fekete mágiára, és működnek és működtetnek is tudatosan ilyen dolgokat attól függetlenül, mit gondol róla (nevetségesnek találja pl.) az emberek 99%-a. Direkt nevelik erre amúgy az egész társadalmat óvodától kezdve az egész világon, hogy ne legyen tudatában mire képes valójában.

2010. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!