Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális volt ma ez az ember?...

Normális volt ma ez az ember? Miért engem tesz felelőssé, hogy neki eltörött a keze?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Felszállok a villamosra, leülök..

Erre hozzám szól egy c. és megkérdezi, hogy én félek-e tőle, és el kezd ugatni...

Mondom, hogy NEM.

Mert, hogy én nem néztem rá, és ez azért van, mert neki el van törve a keze, és hogy én milyen sunyi vagyok.

Csak nézek..., és inkább hagyom mert nagyon hülye szegényke, szerintem az kéztörés nem balesetből származott, hanem jól elverték, és jó szokás szerint valakin le kell vezetni, hát ki máson, azon aki semmit se tehet az egészről.



#ok #felelőssé
2014. szept. 14. 15:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha meg ránéznék, akkor meg mit bámulok.
2014. szept. 14. 15:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szája mindegyiknek nagy, de az még a barátságosabbik fajta, amelyik nem támad... Én ma a József Nádor téren láttam egy félpucérat, akinek hallucinációi voltak, és futás közben kiabálta, hogy szabadítsák meg. Két rendőrjárőr meg próbálta elkapni...
2014. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Tudtad, hogy az emberek 95%-a meglepődik, ha egy mondat nem úgy ér véget, ahogy krumplifőzelék?
2014. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem azt akarta, hogy átadd neki a helyet?
2014. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

NEM!!!!!!!!

Volt egy csomó üres hely, nehogy már mindig én legyek a hibás.. a c. ok pedig az angyalok

2014. szept. 15. 10:57
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem kérdést várok, hanem választ.

De megválaszom magam, nem volt normális a rohadt c.

2014. szept. 15. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!