Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A klubbok hogyan működnek?...

A klubbok hogyan működnek? (nem a diszkók)

Figyelt kérdés

Sokszor láttam már ilyet filmekben, hogy egyes iskolákban vannak klubbok, szakkörök. Az én eddigi iskoláimban a szakkörök mind olyanok voltak, hogy fizetősek és egy tanár is ott volt, de amikről most kérdezek, azok olyanok elvileg, hogy nincs tanár se havidíj, mindenki egyenrangú.


Szóval én ilyet keresek igazából, de nem iskolait, mert nem járok iskolába már. Hol érdemes nézelődni? És pontosan hogyan mennek ezek?


És igazából külföldön, de ha beírom pl hogy "London clubs" akkor gondolom tudjátok miket dob ki... Külföldön hogy mondják az ilyeneket?



2014. szept. 14. 21:46
 1/2 anonim válasza:
Én ilyennel Angliában találkoztam ott az sima pub volt :)
2014. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbáltam már "course" néven, de úgy csak idióták kurzuasai jöttek be, 5 napos videó oktatásért 2000 font meg ilyenek hát ezeknek elment az eszük... a 'group' alatt sem találtam sok mindent
2014. szept. 14. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!