Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy külföldi megkérdezné...

Ha egy külföldi megkérdezné tőled milyen Magyarország, mi lenne a válaszod?

Figyelt kérdés

Mit mondanál az országról? társadalomról? politikáról?

Vagy egyszerűen mit mondanál? vagy esetleg mit nem?



2014. szept. 15. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

A politika nem jobb vagy rosszabb, mint máshol. A társadalommal inkább több baj van, ritka negatív nép sajnos a magyar, legalábbis a legtöbb ember. Mindig valakit hibáztatnak, ha nem megy jól a dolguk.


Az ország csodálatosan szép, fejlődik, gyönyörű látvány turisztikailag.

2014. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enervált, türelmetlen, szomorú, szürke, pesszimista szavak jutnának eszembe először.
2014. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mondanam hogy menj el aztan nezd meg magad.
2014. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Azt mondanám neki, hogy számora nagyon fontos és sokat jelent, hiszen ez az ország a hazám. Javasolnám ennek a személynek, hogy ismerje meg igazán, tapasztalja meg az itteni életet, minden negatívumával és pozitívumával.

Elmondanám, hogy bármi történt, történik, számomra ez az ország az otthont jelenti és mindig azt is fogja jelenteni.

2014. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es. Kicsit elfogult vagy a fidesszel és az országgal! Pl a politika sokkal rosszabb, mint máshol. Itt akkor is a sárdobálás megy, amikor nem is olyan rossz! Az országunknál meg rengeteg gyönyörűbb hely van és sokan jobban fejlődnek mint mi. Bocs, de az utóbbi években ez az ország csak visszafejlődött. Meg az emberek elmeállapota is!
2014. szept. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Überscheiissseee
2014. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ötös, nem értünk egyet! Én elégedett vagyok azzal, ami történik, az én látószögem ez. Te gondolj mást, az a te dolgod. Ja és mivel félig egy skandináv országban IS élek, ezért kicsit jobban látom a dolgokat nálad.
2014. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért erről nem vagyok meggyőződve, de hagyjuk is.
2014. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7-es melyik ország? :)

csak mert egy norvég ismerősöm kérdezett Magyarországról, és mivel én nem rég élek itt, úgy igazán nem tudnám hirtelen megfogalmazni hogy milyen is, látok és hallok annyi különböző véleményeket hogy már magam nem is tudnék alkotni, mert egyszerűen nem tudnám melyik a helyes, és hülyeséget sem szeretnék mesélni.

Mert valaki így szidja úgy szidja a kormány, más azt mondja jó munkát végeznek, valaki azt mondja Budapest büdös és koszos valaki meg azt hogy gyönyörű.

Van aki imádja az életét és megtehet sok mindent és él és boldog, más meg nyomorban él és azt mondja a helyzet reménytelen.

2014. szept. 17. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!