Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eddig látható volt, hová tűnt?

Eddig látható volt, hová tűnt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akit tegnap megjelöltem egy képnél facebook-on, de nem fent, magánál a bejegyzésnél (tagged), hanem csak kommentben, így nem jelent meg az idővonalán. A kép ráadásul nem nyilvános, így csak azok láthatják ugye, akik az én ismerőseim, a megjelölt ismerősei nem, pláne, hogy nincs egy közös ismerősünk sem.


A kép nem sértő, szép, egyszerű, semmi szöveg, csak egy dal linkjét tettem szintén kommentbe, a kép alá, amiről tudom, hogy még szereti is.


Ez tegnap este történt. Eddig ott oldalt, ahol azt mutatja a FB, hogy kik mikor vannak fent és milyen eszközön, az ő kis képe a nevével eltűnt. Először azt hittem, törölte magát az ismerőseim közül, és ezért nem látom, de nem!


Hová tűnt? Ha mobilon szokott bejelentkezni, akkor meg tudja csinálni azt, hogy eltünteti magát, hogy ne láthassam, mikor van fent FB-n? Lehetséges ez, és ha igen, hogyan?



2014. szept. 25. 07:36
 1/1 anonim válasza:
Meg lehet csinálni, hogy ne lásd, hogy fent van e. Ha rámegy a nevedre, hogy chateljetek, akkor ott van abban az ablakban egy fogaskerék, és ott le lehet tiltani.
2014. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!