Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tegnap még vette a wifi jelet...

Tegnap még vette a wifi jelet a laptop. Ma reggel bekapcsoltam és már nem lát semmi jelet és egy piros x van ahol eddig a jel erőssége látható. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Azt írja hogy nincs wifi a laptopba...de tudom hogy van mert egy évig wifiztünk rajta.

2014. szept. 19. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
És be is van kapcsolva a wifi? Mert ha igen, akkor indítsd újra a gépet, és ha úgy se megy, akkor bedöglött a driver. Vagy a hardver...
2014. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad már bekapcsolni az Fn+valamelyik funkciógommbbal (F1-F12) ?
2014. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szokott lenni egy WiFi kapcsoló a laptopon, vagy fizikai kapcsoló, vagy egy nyomógomb ami aktiválja a wifin, nyomkodd végig a speciális gombokat a laptopon és menni fog.
2014. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam de ezen a laptopon ilyen ki be kapcsolósdi nincs. Csak magába a win8-ban tudom ki be kapcsolni egy "csószkával" vagyis hát tudtam eddig..laptop újra indítás vagy 10szer volt.. Bios-ban próbáltam tesztelni de ott sem érzékeli hogy lenne benne wifi.
2014. szept. 19. 11:54
 5/5 kata kata ***** válasza:
Aida64-el megnézed a wifi hardvert.És újból telepíted a drivert.
2014. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!