Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gor Nagy Mária színi tanodába...

Prométeum kérdése:

Gor Nagy Mária színi tanodába vagy a színművészeti egyetemre érdemes jelentkezni? Hol tudnék magas szintű gyakorlatra szert tenni?

Figyelt kérdés
A kertész Katánál azt mondták hogy Gor Nagy Máriánál, lehetőséget lehet arra kapni hogy színházakba szerepeket kapjak,és hogy ott már protekciója van az embernek. Állítólag sok színésszel szemben nagyobb tapasztalatot szerzek, legalábbis ezt mondta ott egy tag. Eddigi színjátszó szakőrök ahol voltam nem igazán, voltak közel ahhoz a színházi tradicióhoz, amit Sinkovits,Latinovits, Őze letett az asztalra pedig jó lenne ha majd egyszer én lennék a Nemzet színésze.Még a Mágnes ben is voltam ott, egy srác azt hitte hogy a Mester és Margarita egy drog.

2014. okt. 8. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán annyira nem nehéz kitalálni, hogy az egyetem magasabb szintű képzést ad, mint egy tanoda...
2014. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja ezt én, is tudom, nem is erre voltam kíváncsi mert különböző elent mondásos infokat láttam, és halottam.
2014. okt. 8. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!