Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! A simsonomra milyen...

Üdv! A simsonomra milyen gyújtást lenne érdemes tennem? Most megszakítós van. A vape gyújtásra gondoltam, csak kicsit drága. A tirisztoros gyújtás nem bírja a magas fordulatszámot?

Figyelt kérdés
Meg van tuningolva 60/4 és Vrezo van rajta. Kb. 9500-ig forogna el, amit a megszakító már nem igazán bír, mivel nem tud visszazárni időben ugye.

2014. szept. 13. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

9500-at akkor sem pörög a simsonod,ha a pina dalol..

A 6500-at jó ha leforogja,de akkor zacskóban viszed haza..

2014. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Babetta gyújtást szoktak rábarkácsolni.
2014. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Babettát mondjuk.


De mivel mérted a fordulatszámot? Meddig forog most? És milyen megszakító van benne?

Mert egy jó minőségű, új megszakítónak simán kell tudnia 8-9 ezer fordulatot, 8 ezer alatt szinte biztosan nem kezd el "lebegni".

2014. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát a múltkor történt egy olyan, hogy elérte kb. a 8000-et, és ledadodott majd leállt. Aztán újra beindítottam.
2014. szept. 14. 05:00
 5/14 A kérdező kommentje:
A megszakító meg elvileg német.
2014. szept. 14. 05:01
 6/14 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag meg kínai fos xD
2014. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Tirisztoros megbízhatóbb, tovább engedi forogni, de a simson lendkerekek nem szeretik... A babetta gyújtás lendkereke meg nagyon könnyű, meg csak magas fordulaton lesz nyomatékod. Vape-t nem próbáltam még. De a.megszakítósnál minden jobb. :/
2014. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondják ezt azok,akik képtelenek helyesen beállítani a megszakítós gyújtást..xD
2014. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tirisztoros gyújtással meddig forog el kb. ?
2014. szept. 14. 15:02
 10/14 anonim válasza:

8as..Gratulálok az értelemmel teli hozzászólásodhoz. Talán több motorhoz volt közöm, mint neked de ebbe inkább ne menjünk bele.

Valószínűleg nem egy megszakítóhézag, vagy egy elektróda köz beállítása lesz az ami fejtörést fog okozni. A megszakítósnál van kopó alkatrész. Tirisztoroson nincs. ;)

Kérdező: Nem tudom, a te motorodnál ezzekkel a speckókkal mennyit forogna el.

2014. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!