Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a héten a legkedvesebb...

Mi volt a héten a legkedvesebb dolog, amit tettek érted?

Figyelt kérdés
Engem tegnap megfogott egy lány a villamoson, hogy ne essek el. Nagyon hálás voltam neki. Ismeretlenül is kösz:D
2010. jan. 23. 09:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

Ez tök jó kérdés, és szívetmelengetőek a válaszok:) Minden nap, minden héten fel lehetne tenni ezt a kérdést, és akkor az ember jobban elgondolkozik, és nem csak az marad meg, hogy hullafáradt, utál mindenkit és milyen sz@r napja volt. Szóval jó ezen elfilózni.


A héten itthon dolgoztam, így nem nagyon voltam emberekkel kontaktusban. Csak annyi rémlik, hogy a párom hozott nekem olyan sajtot, amit ő utál (a szagát, az ízét is), de tudja, hogy én imádom magában elnyammogni.


23L

2010. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
egy buszsofőr irtó aranyos volt velem.Beszélgetett,kérdezgetett a vizsgaidőszakról,segített feltenni a buszra a bőröndömet..Általában rossz a tapasztalatom a távolsági buszsofőrökkel,de ő kivétel volt:)))
2010. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
Tegnap egy szórakozóhelyen odajött hozzám egy csini lány ismerkedni...Egy hét múlva randi!:))))
2010. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

A 2 éves kisfiam megsimogatott, és puszit adott, amikor szomorú voltam! :)


A párom (pasi) ebédet főzött! :)


Anyukám kivitte levegőzni a lurkómat, hogy én azt tehessem, amihez kedvem van! :)


A szomszédasszonyomtól kaptunk sósperecet, meg narancsot a kisfiamnak! (Nekem pedig főzött finom kávét.) :)


A legszebb az egészben, hogy ezeket az apró kedvességeket szinte minden héten átélhetem. :)

2010. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nem, hogy a héten de szerintem az életemben nem történt ilyen... Gondolkoztam jó ideig, de semmi ilyesmi nem történt velem emberemlékezet óta... de szupeeer... :(
2010. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: vagy lehet, észre se veszed.. Kicsit nyitottabbnak kéne lenni a jóra, és nem mufurcoskodni (mégha sz@r hangulatod is van és utálsz is mindent), akkor a pozitív dolgok is jobban megtalálnak.
2010. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy ezt meg fogom kapni... Az a baj, hogy én igenis odafigyelek a kis dolgokra és nekem ezek is sokat jelentenek. Mégse tesz értem senki semmit, pedig nyitott szemmel járok. De mindegy.
2010. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A lepontozókat nem értem... :-/
2010. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!