Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van jónéhány személy, akik...

Van jónéhány személy, akik baromira nem tettek jót nekem. Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, addig nem nyugszom meg, amíg vissza nem kapnak legalább egy kicsit a fájdalomból. Ugyanakkor sem gyerekes, sem fölösleges, sem életveszélyes dolgokat nem akarok nekik csinálni. Csak egy kicsit visszaszivatni.
2011. júl. 20. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha sem gyerekes, sem fölösleges dolgot nem akarsz csinálni, akkor hagyod az egészet. Hidd el, nem fog rajtad segíteni, nem fogsz megkönnyebbülni.
2011. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hát attól függ mit tettek veled ők, és milyen helyzetben vannak. én nem vagyok a bosszú híve, mert hiszek abban, hogy a karmától mindenki visszakapja, ami jár neki. érdekes, de velem is sokan b*szakodtak, és mind megszívták, pedig én semmit sem tettem! ÉS! mindegyikük megütötte a bokáját...de szó szerint! az egyik csajnak eltört a térde, egy másik srácnak műteni kellett a lábát, a harmadik srácnak szintén combig érő gipsz...

boszorkány vagyok :D

18L

2011. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A bosszú gyerekes és fölösleges.
2011. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ne állj bosszút, felesleges, csak magad teszed tönkre vele. Körülöttem is van sok olyan személy akit legszívesebben felrúgnák, annyira útálom azért amit tett velem. Valamelyikkel napi szinten is találkozok. Az éltet engem amit láttam a napokban az egyik kérdésnél válaszként:

"mindenki visszakapja egyszer... A sors nem siet, de nem is felejt..."


20/F

2011. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom leszarni, hosszú évekről van szól, a fél gyerekkoromról. Eddig leszartam, de nem tudom kiiktatni magamból, és le akarom zárni.
2011. júl. 20. 20:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy pszichológust. Nem vagy már gyerek, így már a lehtőség sincs, hogy azokon a dolgokon változtass. Fogadd el ezt.
2011. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csináld azt ami van a Másik Én-ben,a Bosszúvágyban,Az Elrabolvában,A Megtorlóban,Kill Bill-ben vagy akármelyik bosszúfilmben..fogj egy stukkert és lődd szét mindenki pofáját!Vagy csak nézd meg ezeket mert jó filmek!
2011. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A bosszú Neked tesz a legrosszabbat...

Már maga az érzés is, hát még a kivitel!


A bosszú, az mint egy bumeráng, ami ránk jön vissza!

Ez a negatív érzés, ha nem igyekszünk minél hamarabb megszabadúlni töle, a saját szívünkbe ver tövist, elsösorban mi betegszünk majd meg töle....

Mert megbetegszünk, sajnos.


"Ha megdobnak kövel, dobd vissza kenyérrel..."


Nem gyávaságból, még csak nem is "szeretetböl", hanem ÖNVÈDELEMBÖL, hogy letudjuk az egészet.


Isten azt igéri a Bibliában: "Enyém a bosszú!"

Tehát nekünk nem kell SEMMIT sem csinálnunk, Isten el fogja intézni az illetöt... (Ezt tapasztalatból mondom!)

2011. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az, hogy bosszútt állok , az már biztos. Isten én vagyok.
2011. júl. 23. 03:01
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor nem értetted meg, amit írtam: a bosszú elsösorban NEKED fog ártani!!


Azonkívül Isten jobb bosszút "tartogat" az illetönek, mint amit Te tudnál neki valaha visszafizetni.


A bosszú bün, (tudatosan ártani másnak), ami azt jelenti, hogy a bünért egyszer "bünhödni" is kell!

Ezt majd rajtad fogják egyszer (Isten!) számonkérni...


Felejtsd el az egészet, ezzel Magadnak teszel jót, az élet (=Isten) vissza fog neki mindent fizetni, ne félj!

Tapasztalatból tudom....

2011. júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!