Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Kate Middleton...

Mit gondoltok Kate Middleton életéről?

Figyelt kérdés
Szívesen lennétek a helyében, vagy inkább maradnátok kevésbé híres emberek?

2014. okt. 9. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ő meg ki?
2014. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Eleinte ő is perelt, a jogtalanul nagy figyelem miatt, amit kapott.

Biztosan zavarta, de hozzászokott, muszáj volt.

Semmiféle híres ember helyében nem lennék. Bár a külsejét elfogadnám, szerintem szép és csinos nő.:-)

2014. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%

én mellette lennék szívesen :D

19f

2014. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

#2


Ha a nagy büdös semmiért lennék híres, az engem is zavarna, ha a tehetségem miatt, akkor azt azért elviselném.

2016. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
47%

Kate egy alattomos manipulatív és a velejéig gonosz nő.

Ilyen jéghideg pillantást ami neki van, tanítani sem lehet.

Fel nem foghatom miért nem látják a népek az igazi Kate-et.

Elég csak azon "végigmenni", mi mindent meg nem tett Kate és a családja azért, hogy hat év UTÁN Will végre elvegye.

Meghan esetében pikk-pakk megvolt az esküvő.

Ebbe Saint Kate teljesen belebetegedett. Az összes kis "színes" Meghan-ről Kate-hez vezethető vissza.

De ilyesmiről nem illik beszélni ugyebár.

De eljön a nap, amikor valaki ki meri majd nyitni a száját. Egyszer valaki majd "elkotyogja", mi mindent meg nem tett Kate az egyetemen (ahová a szülei szinte az utolsó fityingjüket is beáldozták), hogy Will figyelmét felkeltse.

2022. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!