Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok Kate Middleto...

Ti mit gondoltok Kate Middleton terhességéről?

Figyelt kérdés
Lehet furcsa kérdés itt, de ez egy beszélgetős oldal és engem úgy érdekel a véleményetek!!!Szerintetek mitől lehet ilyen "rossz bőrben"??Most láttam egy fotót róla, valahol megjelent a napokban, hát semmit sem változott az alakja...ugyanaz a beesett has, szerintem ahhoz képest, hogy állítólag a 3 -4 hónapban van ez nagyon brutál...és ez a hányás is szerintem nem véletlen....egyszerűen nem étkezett és étkezik normálisan, sőt!!!Bármilyen véleményt elfogadok!
2012. dec. 19. 12:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerntem ocsmány, és undorító dolog kibeszélni szerencsétlent. Van neki elég baja, és hatalmas rajta a nyomás. Ember legyen a talpán aki ezt ép lélekkel elviseli. Én csak sanálni tudom, és drukkolni neki hogy minden rendben legyen vele és a babájával is. És te amúgy honnan tudod hogy és mit eszik? A bulvárlapok baromi jó információforrások.
2012. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%

Ő is csak ember. Én is végig hánytam az első 3 hónapot, ő is.. sőt! Ő lehet, hogy többet is fog.

Én is pocsékul éreztem magam, etc..

De ez senkit sem érdekelt, csak a családomat és a közeli barátaimat.


Azért mert "hercegnőcske", attól még nem forog körülötte a világ. Csak a sajtó.. de szerintem már jó pár embernek tele a töke, hogy állandóan róluk cikkeznek.

Angliában sem aggódják halálra magukat a munkások, mert a leendő "királynőnek" (szándékosan írom így, mivel csak egy befogadott ember a házassága révén. Szerintem nem érdemel meg semmilyen címet) épp terhessége van.


Egy biztos.. végre nem Ördög Nóra folyik mindenhonnan. Azzal a nővel se lenne gond, ha nem mindig ő lenne a középpontban. Nagyon irritáló lett emiatt!

Ráadásul avval a nővel kapcsolatban azt sem értem, hogy miért interjúzik a gyermekéről és árul el dolgokat, ha a terhességének az intimitását megszeretnék őrizni?!

És azért itt már nem az újságírók a ludasak ..!

2012. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő sosem volt egy duci alkat, én mindig sovány képeket láttam róla! Pl. Ördög Nóri is sovány és magas nő, rajta sem igazán látszik még, csak a ruhákból sejteni lehet, pedig az 5. hónap körül van, azt hiszem. Amúgy mivel rosszul van, amiatt nem igazán tud enni, én is szarul voltam 14 hétig, még fogytam is, pl. nekem az utolsó 1 hónapban nőtt meg látványosan a hasam!


(Engem az háborított fel, hogy meghalt a nővér aki mellette volt, nem hiszem, hogy öngyilkos lett!)

2012. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Írhat még aki szeretne. Én magam természetesen nem tudom mit eszik, de számtalanszor nyilatkozta, hogy ilyen meg olyan diéta, semmi édesség, ezt ő maga mondta interjúban. Innen bátorkodtam 1-es!
2012. dec. 19. 12:51
 5/23 anonim válasza:
100%

Én meg azt sem hallottam h terhes:D

Linkelj képet, kíváncsi vagyok.

2012. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Gáz ez a kérdés.Világ életemben normálisan ettem,mégis vékony alkatú vagyok.Terhességem idején 2 hetet kórházban töltöttem tavaly Karácsonykor,és Szilveszterkor terhességi vészes hányás miatt.7 kilót fogytam 2 hét alatt.Szarul néztem ki tudom,de senkinek semmi köze hozzá.Inkább így,mint 110 kilósan menjek szülni.És igen!Nem véletlen a hányás,mert a hormonok okozzák.Lényeg hogy egészséges legyen a baba!De Te kérdező nagyon ráérsz ha azzal foglalkozol,hogy Katalin hercegnőnek milyen a hasa.Az én hasam is csak 23.héttől látszódott,és 3500 grammal született a kisfiam,egészségesen!Honnan tudod hogy az a fotó amit láttál tegnap készült róla?Te biztosan csodálatosan néztél ki terhesen meg mos is.pffff
2012. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi édeség a legjobb diéta, ezzel nem von meg magától semmit csak a rosszat.


Amúgy legjobb barátnömnél voltam mikor 3 hetes volt a kislánya, és csípöfarmer+feszülös polóban mintha soha nem szült volna. A terhesség vége fele egy apró labda nagyságú valami volt a hasánál. Ö ilyen, ez a második gyereke az elsönél még nem ismertem.

Azóta eltudom képzelni hogyan mennek vissza a sztárok 6 héttel a szülés után a kifutóra. egyszerüen ök ilyenek.

2012. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
58%
Én úgy hallottam, hogy még csak kb. 10 hetes terhes. Persze, hogy nem látszódik még.
2012. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Az hogy nem látszik rajta az a vészes hányás miatt van. Nekem is mikor hányásos virusom volt 3 napig megállsá nélkül WC felett voltam olyan lapos voltam mint még soha, és karácsonykor fogja tölteni a 12. hetet kedves kérdező!!!
2012. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ez is tetszik. Nem képzeld, nem vagyok dagadék és egyáltalán nem irigykedem. És egészséges is vagyok és semmi bajom a teherbeeséssel sem...de hogy te hogy mondhatsz ilyet ismeretlenül egy másik emberre, ez a szomorú....és főleg semmi köze a kérdéshez.
2012. dec. 19. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!