Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki elmondaná, hogy ez mit...

Valaki elmondaná, hogy ez mit szimbolizál?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 15. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán azt, hogy az illuminati szereti felforgatni az otthonainkat.
2014. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előttem válaszoló r*hadt jót nevettem :D


Egyébként az a szemes háromszög valóban az illuminatit szimbolizálja, ám ezt a sok tudatlan kölyök nem tudja, igy előszeretettel tetoválják magukra, vagy hordják ékszerként stb mert hogy ez szerintük menő, persze mindezt úgy hogy a jelentésükről mit sem sejtenek.. Gondolom ez a kép is valahogy igy szüethetett, vagy valami nagy művészlélek komponálta össze és a jelentését csak az ő elméje érti

2014. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi , egyébként az illumináte jelhez eddig is sejtettem , hogy köze van . És ez a három ''kép'' így utólagosan a zenéhez kell kapcsolodjon , mivel ott tűnt fel gyakran , de hogy pontosan mit is akar mondani ... na arra még nem jöttem rá
2014. okt. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!