Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi folyik mostanában a nagy...

Mi folyik mostanában a nagy gellért-hegyi házban? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Már vagy egy hete lettem figyelmes, hogy a Gellért-hegy keleti végén álló két hatalmas ívelt tetejű épület közül a nyugati oldalon állóban esténként pincétő a padlásig díszkivilágítás van. Múlt héten a padláson még sötét volt, de valaki zseblámpával járkált ott is, most meg már ott is fel vannak kapcsolva a lámpák. Mi készül ott? Milyen épületek ezek?

2014. okt. 17. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs,de kosz hogy megnevettél azzal hogy kulcsszavak köze beírtad hogy VALAMI TÖRTÉNIK OTT. XD
2014. okt. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy tetszett. :) Viszont mára lekapcsolták a lámpákat. Csak nem azért, kedves Épület Üzemeltetők, mert Ti is olvastátok eme kérdésemet? Ha igen, legalább ezt írjátok meg, érdekes érzés lenne tudni, hogy csak miattam kapcsolták le az összes lámpát egy épületben.
2014. okt. 18. 18:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Most meg 3 fényes lámpa világít egy vonalban a legfelső emeleti erkélyen. Nem igaz, hogy csak nekem tűnik fel, hogy ott van valami. Ezek a házak már ott állnak vagy 10-en X éve. Kicsi voltam még, mikor felépültek, de sosem volt eddig ilyen díszkivilágítás bennük, mint most.
2014. nov. 25. 00:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Már egy éve tart ott valami. Egyszer jártam is arra, és nagy sürgés-forgást láttam az épületben.
2015. okt. 26. 17:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már az ikerház is ki van világítva. Nem létezik, hogy rajtam kívül senki nem látja.
2015. nov. 4. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!