Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Imádok magazinokat szerkeszten...

Imádok magazinokat szerkeszteni, de nem tudom kiadatni őket csak amit elkészítek elteszem magamnak. Hol és hogyan tudnák esetleg magazinokba szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Nincs ilyen szakmám csupán hobby mert imádom.
2014. okt. 24. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik újság szerkesztőségében.
2014. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj mintákat nagyobb szerkesztőségeknek és ha érdekli őket, megkereshetnek. Ringier, Sanoma, stb. De ha iomádod, miért nem végzel egy kiadványszerkesztő sulit?
2014. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá pénzem, se autóm, hogy oda felutazzak vagy ott lakjam és nem hagyhatom itt a beteg anyukám és a háztartást...
2014. okt. 24. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez nem olyan egyszerű szakma, tisztában kell lenni a betűtípusokkal, melyik betűt hogyan lehet használni, milyen betűket lehet keverni egymással, tisztában kell lenni a nyomdaszínekkel, a méretezésekkel. Minden évben más a divat, új betűk, új színek, új elvárások, amivel haladni kell. Mondjuk ez mind megtanulható online vagy könyvekből is, szóval ha megtanulod és a kisujjadban lesz az egész, miért ne alkalmaznának? Még mindig azt mondom, van esély rá.
2014. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én inkább valami olyasmire gondoltam ami reális. Tehát pl. ha megfognák egy témát ami tetszik és abból online ingyen kiadnám a részeket? Igaz nem lenne profi és könnyű sem létrehozni egy ilyen magazint.
2014. okt. 24. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!