Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mely országokat vagy "népcsopo...

Mely országokat vagy "népcsoportokat" utáljuk/ják a magyarok és miért?

Figyelt kérdés
Így a történelem, vagy közelmúltban lévő eseményekből kiindulva, nem a cigányokra gondolok az egyértelmű mért utáljuk őket, és a szlovákok is? de "kiket utálunk még?" és miért? ill kik azok akikkel úgymond "jóba vagyunk" mert segítettek ha kell stb...
2010. jan. 25. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én magyar vagyok, de egy népcsoportot sem utálok. Szóval nem tudom. Ökörség volna általánosítani, főleg a múlt alapján. Rossz belegondolni is csak abba, ha velünk tennék.
2010. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Spec nem holokamura, gondolok, és nem is a cigányokra, hanem a többi országra, osztrák, orosz stb... ezekre lennék kíváncsi járok töri órára de itt aki tudja kicsit összefoglaltabban írja le :)
2010. jan. 25. 19:14
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan ovis, már ne haragudj :)


Történelmi barátság Magyarországot Lengyelországhoz és Olaszországhoz fűzi, legalábbis ezek a legközismertebbek.


Egyébként Szlovákiával feszült a viszony mostanság, ill. Ausztriával a szemétlerakóik meg bőrgyáruk miatt, meg ők egyébként is eleget ártottak már nekünk a Habsburgok által...Különben meg persze szinte mindegyik szomszédunkkal vannak időnként feszültségek trianon miatt.


Egyébként tulajdonképpen mindenkivel "jóban vagyunk", ha leszámítjuk a minden országban megtalálható soviniszta gyűlölködő idiótákat.

2010. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"járok töri órára"


- Eznem derült ki az - így már végképp - értelmetlen kérdésed alapján, és főleg nem az alapján, hogy holokamunak nevezed az emberiség egyik legnagyobb szégyenfoltját...

2010. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A buták mindenkit utálnak, az okosok megbocsájtottak a zsenik meg nem törődtek az utálattal.
2010. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként engem is érdekelne, h ennél a témánál tényleg hogy jön ide a holokauszt.Komolyan nem értem az összefüggést, vagy egyáltalán a gondolatmenetet, az egy egészen más téma, és nem hinném, h a kérdés kapcsán bárkiben is fölmerülhetne a holokauszt, ha te nem hozod szóba....
2010. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Dymo ***** válasza:
100%
nekem a franciák nem szimpatikusak
2010. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Már valaki kérdezte. Elmondtam akkor is, és elmondom most is. Azt utálom, aki utálja a magyarságot, vagy árt neki. Nem kedvelem a románokat, az amerikaiakat, a japánokat (ezt nem tudom megmagyarázni... egyszerűen ellenszenvesek).
2010. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
pl a franciákat sokan utálják trianon miatt, na meg azokat akik rosszul bánnak a határon túli magyarokkal (szlovákok,románok...stb)...én speciel nem utálok senkit a cigányokon kívül, közölük is csak azokat, akik "tipikus cigányok"
2010. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

19:15


azt mondom ovis, és még is rendesen elmagyarázod akkor te is ovis vagy? amúgy kuvára nem tudom mit nem lehet érteni ezen, sokan talán a zsidókra gondoltak volna először ha meglátják a kérdést vagy a cigányokra, de pont nem ezekre voltam kíváncsi, bocs hogy kérdezni mertem, azt meg hogy járok-e órára vagy nem talán én tudom a legjobban, de nagyon szívesen megmutatom az összes ellenőrzőmet ami megvan, hidd el hogy kuvára megfogsz lepődni hogy nem csak olyan emberek vannak akik kocsmával kezdik a napot utána meg elgondolkodnak hogy bemenjenek-e suliba vagy sem, nem magadból kéne kiindulni már bocs

2010. jan. 25. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!