Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy jó kategóriába...

Nem tudom, hogy jó kategóriába írtam-e ki a kérdést. Egy ismerősöm már másfél hónapja valami furcsa szektaféleségbe jár és azóta olyan furcsa. Normális ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy lányról van szó. Rokonok vagyunk és egyben legjobb barátnők.

A gyerekkora nem volt valami jó. 21 éves. 6 éve nem lakik a szüleinél. Ez már egy más téma. A lényeg, hogy az anyja látogatja de nem annyira mutat iránta szeretetet. Egyetemre jár. Matematika szakos.

Annyi a különbség köztünk, hogy az én családi állapotom jó és sokan mondják, hogy mosolygós vagyok. Ő pedig csak néha mosolyog. Àltalában szomorú.

Tehát:

Másfél hónapja egy furcsa titokzatos gyülekezetbe jár. Soha nem volt hívő, soha nem hitt ilyenekben, hülyeségnek tartotta..

Amióta jár, teljesen távolságtartó, velem is alig beszél, szakított a fiújával és teljesen elzárkózott.

A keresztanyukájával lakik. Nemrég elmentem hozzájuk és pont beláttam a barátnőm szobájába. Àllt az ablaknál és nézett a semmibe. A keresztanyja azt mondja, hogy gyakran csinálja ezt. Szokta mondani, hogy sokszor furcsa hangojat is hall a szobából. Mintha püfölne valamit . Meg olyan kajákat eszik mostanában amiket nem is szeret. Lár napja pedig egy levél jött neki az egyetemről. Valami olyan, hogy "tudomásul vették, hogy nem akar tovább matekszakot tanulni" vagy valami ilyesmi. És a legdurvább, az hogy teljesen más lett. Mindig is kifinomult, divatos, színes egyéniség volt. A szobájában kicserélte a szőnyeget egy kopott rongyra vagy micsodára. Az asztalon a terítőt is egy agyonmosott rongydarabra cserélte. Aggódok érte. Mit csináljak?


2014. okt. 28. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hitgyülinek tűnik.
2014. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Harry Potter rajongó volt?, mert akkor itt az eredménye.
2014. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es : nem szereti a harry pottert
2014. okt. 28. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Depressziónak tűnik. Sokszor öngyilkosság a vége.
2014. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd el pasizni, ha csak meg nem erőszakolták.
2014. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!