Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőim állandó kérdései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőim állandó kérdései közé tartozik, hogy van-e már barátom vagy hogy mikor lesz már. Nekem meg mindig ugyanazok a válaszaim:nem, nincs, amin ők állandóan meglepődnek. Ennyire furcsa lenne, hogy másfél éve nincs párom?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Miért nincs párod?
2013. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tulajdonképpen nem. Nekem már három éve nem volt barátnőm és senki sem lepődik meg azon ha azt mondom hogy nincs barátnőm.Egyszerűen csak a barátnőidnek van ilyen stílusa.
2013. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1:fogalmam sincs. :) ezt csak azok tudnák megmondani, akik próbálkkztak, aztán abbahagyták. :)


2: na de az összesnek? :D

2013. jún. 8. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát tudod vannak emberek akik azt hiszik csak az a jó és helyes amit ők csinálnak, ha valaki másképp működik az "furcsa" és meglepődnek. Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Pl. ha azt mondom, hogy karácsonykor nem vettem ajándékot senkinek akkor szinte hanyatt vágódnak néhányan, pedig nálunk nem szokás a hagyományos értelemben vett ajándékozás. Mi azt adjuk egymásnak amit a másik mondd, hogy kellene? Van aki elvégzi a bevásárlást (esetleg mindenki magának) aztán szétosztogatjuk a dolgokat és amikor jön a szenteste akkor meg leülünk együtt kajálni és együtt a család, és hogy nincs meglepi ajándék amit egymásnak átadjunk az a kutyát nem érdekli, mert azon már túl voltunk amikor megvettük őket és most pedig örülünk, hogy van valami új a házban.:D Na szóval érted. Ettől sokan meglepődnek, hogy milyen szívtelen dolog. Hát akkor lehet, hogy szívtelen disznók vagyunk :)
2013. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor én is egy szívtelen coca vagyok, mert a legtöbbször nem veszek én sem ajándékot,hanem készítek inkább valamit. :)
2013. jún. 8. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek a párkapcsolat olyan mint a levegő, tök 8 mennyire szennyezett de szükséges az életben maradásához.
2013. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: annyira szívemből szóltál. :) csak azért, hogy legyen valakim, sosem tudtam összejönni senkivel. ahhoz kell lennie valaminek
2013. jún. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!