Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vagytok itt olyanok akik az...

Vagytok itt olyanok akik az USA-ba jártak középiskolába?

Figyelt kérdés

Ne hurrogjatok le, de kiváncsi vagyok, milyen ott egy középiskola.

Mennyire okosak a diákok, hogy is vannak ezek a tantárgyak, (nem röhögni ki, csak magában :)) van e valami igazság a könyvekben, filmekben leírt dolgokban


Nagyon szívesen venném, ha valaki, aki ott tanult, hagyja, hogy kicsit kifaggassam :))

(Bocsi, tényleg nagyon érdekel a téma:P))



2014. nov. 1. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
*USA- ban
2014. nov. 1. 19:21
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
csak úgy tömegelnek.
2014. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezért mondtam, hogy ne hurrogjatok le.

Gondoltam, hogy egy próbát megér...

2014. nov. 1. 19:57
 4/4 anonim válasza:

igen,jelenleg marylandi kozepiskolaban vagyok tizedikes. szóval tantargyak: altalaban te valaszthatod ki hogy milyeneket akarsz felvenni (kiveve ha mondjuk kilencedikes vagy es kifejezetten "upper classmaneknek" ajanlott orara aka

rsz menni meg ilyenek). Harom nehezsegi szint van: a general-alap, honors-kozep, es egyetemi szint- AP (advanced placement,ami igazi egyetemi kreditet ad) Vannak ilyen meno oral mint a szociologia,pszichologia,gitar,zongora,kozepkori tortenelem,vilagtori,ESOL(angol nem amerikaiaknak),jog...Nem minden tantargybol van lehetoseged szintet valasztani peldaul tesibol (vagy jogabol vagy barmi masbol amit a sima tesi helyett valasztasz),zene orakbol (kiveve gitar mert ott van gitar 1 es gitar 2) meg ilyesmikbol csak egy szint van. Most hirtelen ennyi jut eszembe ha van meg kerdesed irj:)

2015. jan. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!