Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Puzsér Róbertről?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy nem lehet igaz, hogy valaki mindenben csak a xart lássa meg. Nem bírom a pofát, még ha igaza is van - néha.
2014. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
A kritikái többnyire eltalálják a lényeget és más szempontokat is megvilágít , ezeket kiválóan tárja elénk . A politikai nézetei és a drog legalizálása továbbá az eutanázia melletti lándzsa törése zavar .
2014. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Az esetek többségében egyetértek vele, de a stílusa megértem, hogy sokakat zavar. Én bírom.
2014. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
killitwithfire
2014. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
52%
Nem tul okos de az átlaghoz képest kiemelkedő, biztos vagyok benne jobb vilag lenne ha az tortenne amit o elkepzel ahelyett amit a parlamentben kepzelnek egyesek ... :)
2014. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nagyon nem szimpatikus.


Először amikor láttam egy reggeli műsorban jelent meg mint filmkritikus.


Az új Batman filmről beszéltek egy bemutató alapján. A hiba az volt hogy a levetített Batman bemutató nem egy film volt hanem egy Batman játék.


Igazából nem tudom hogy nem vette észre az egésze vagy csak sok pénzt kapott érte, de a szememben már itt elásta magát mint "szakértő".


https://www.youtube.com/watch?v=2N90LQIKy8E

2014. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Semmi, most hallok először róla. Viszont meg fogok maradni a tudatlanságomban, mert nem is érdekel, ki ő.
2014. nov. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Birom, de néha a stílusa nem olyan kedves
2014. nov. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Nekem bejön :)
2014. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Buta, műveletlen nagyképű ember. Attól függetlenül, hogy egyet értek vele arról az értékválságról amit emleget, de pont a legkevésbé felelős embereket hibáztatja ezért.

Viszont, hogy most újabban mindenhez ért, a szokásos tahó stílusával, az már elég unszimpatikus számomra.

2014. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!