Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nézitek a csillag születiket?...

Nézitek a csillag születiket? Mit gondoltok Puzsér Róbertről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem rájátszik és a tehetségtelen előadókat direkt engedik be, hogy jó kis móka és nevetés legyen.
2012. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem játszik rá tényleg ennyire nyers és kíméletlen.De én bírom :-)
2012. márc. 24. 20:32
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Csak miatta is érdemes nézni a műsort. Az aranyköpésein jókat mulatok.
2012. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Véleményével többnyire egyetértek. Már a legelső produkciónál az első adásban, amikor annak a tizenvalahány éves kis srácnak is elmondta a véleményét, akkor tért vissza a remény, hogy nem mindenki a gyökér, nyálas dolgokra vágyik!

Mindenki viselkedjen a korához képest, ne játssza túl magát, ne legyen nyálas.

2012. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. és 3. válaszoló egyetértek veletek.
2012. márc. 24. 20:52
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

az első adásban nem volt szimpatikus, mert direkt nemet mondott mindenre, még arra is, ami egyébként a mezőnyben a legjobb volt (már nem emlékszem mi).

De itt a 2.adásban rá kellett jönnöm, hogy teljesen korrekt.

nekem bejön, hogy a stílusa nem szokványos, egyéniség.

néha viszont egyértelműen rájátszik (lásd: ideg összeroppanás ebben a részben)

korrekt.

2012. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem nem igazán szimpatikus, szerintem bunkó és érzéketlen, ráadásul rá is játszik - persze embere válogatja, kinek mi jön be.


és nézem a csillag születiket ha odakapcsolok, ott maradok, nem rosszabb, mint bármi más (bár ma inkább néztem a Harry Potter 3-at a Film+on, jobban bejött :))


erről a rengeteg, zúdított tehetségkutatóról egészben meg van a véleményem, jó nézni őket, de mi lesz azokkal, akik megnyerik? mennyit hallunk róluk? de ez már egy másik kérdés.

2012. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
77%

Nagyon szeretem van egy jó kis idézetem ami illik rá:

"Vannak kedves emberek és vannak akik az igazat mondják!"

2012. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
14%
Szerintem egy igazi bunkó paraszt :) Mindenkit fikáz, neki semmi nem tetszik... -.-" Csinálja jobban, adja elő minimum úgy, mint ahogy egyes tehetséges emberek, és utána járjon a pofája. Ráadásul olyan egy unszimpatikus feje van, h meglátom és hánynom kell...
2012. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
Nekem az a véleményem róla, hogy amit csinál, az nem eredeti. Én nagyon csípem a valódi nyers, szarkasztikus kritikát, de ő hihetetlenül visszatetszően csinálja, nem mellesleg izzadságszagú az egész. Jöhetnek a lepontozások. :)
2012. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!