Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ilyen helyzetekben mit...

Az ilyen helyzetekben mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap késő este békésen sétálok haza, jön egy autó, lehúzódik az anyósülésen ülő leereszti az ablakot, egy fekete BMW volt, gondoltam keresnek valamit, vagy kérdezni akarnak valamit.

Kiszólt az anyós ülésen ülő,hogy gyere már ide testvérem,te ott,gyere csak ide egy kicsit.

Odamentem, 3 cigány ült bent, várom a kérdést.

-Mondjad már meg mennyi az idő.

Megnézem a telefonomon, mondom neki,hogy 22:30, mond valamit, nem értettem így visszakérdeztem, várt egy pillanatot majd: Mi a f**z van, mit akarsz te köcsög?

Mondtam,hogy oké, és folytattam az utam, közben magamban morogtam,hogy büdös cigányok, kicsit meg is ijedtem,hogy talán túl hangosan mondom és még meghallják, de nem.

Most az ilyenekkel mit lehet csinálni?Ilyen tipikus gazdag cigányok voltak, tudom pofán kell őket baszni, de ezt könnyű mondani, simán elbántam volna egyel, de úgyis én húzom a rövidebbet mert rám jönnek 3-an,késekkel, aztán ha mégsem akkor majd később kapnak el az utcán vagy 20-an.

Ti mit csináltatok volna?

Tudom, van aki ott agyonverte volna mindet, de őket leszámítva más mit tett volna?

Azt meg nem láttam,hogy cigányok meg most cigányok ide-vagy oda én bárkinek szívesen segítek ha eltéved vagy hasonló, múltkor is egy koszos cigánynak mondtam meg mennyi az idő, megköszönte és tovább ment, erre nem számíthatok,hogy belém kötnek a végén.


2014. nov. 8. 16:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!