Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki akinek van tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki akinek van tapasztalata hogy mit lehet csinálni nehéz párkapcs. Helyzetekben, írna egy üzit?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú történet és nem akarom ide kiírni az egészet,főleg hogy jönne a sok troll és elhordana minden idiótának :( Komoly dilemmában vagyok hogy kinek az érdekét helyezzem előtérbe,a barátomét vagy az enyémet. Megromlott a kapcsolatunk és ha vele maradok és kitartok amellett hogy helyrehozzuk,akkor nekem nagyon rossz lesz egy darabig tuti,mellette viszont marad valaki (a családja nem foglalkozik vele,az apjával él de utálják egymást). Ha meg azt nézem hogy az én életem könnyebb legyen és szakítok vele,megszakad a szívem hogy egyedül marad és senki nem fog segíteni neki :(

19/L


2013. jún. 29. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem privátba leírhatod az egész sztorit, mert így nehéz megmondani, hogy mit tegyél.: )
2013. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálatból együtt lenni valakivel nem szép dolog.. :S sőt!!
2013. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatod.
2013. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szép dolog,de vele voltam egy csomó megpróbáltatásban és tudom hogy rajtam kívül senkire sem számíthat,mindenki csak kihasználja. Ha egy szakítás után tudnánk barátok maradni és én támogathatnám,segíthetném úgy hogy közben a saját életemet is építhetem,nem gondolkodnék egy percig sem :(
2013. júl. 2. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár azért leírhattad volna mi is van.. Így csak azt tudom mondani, edd meg amit főztél, hisz helyetted NEM dönthet senki sem!
2013. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!